“Purina” ziedo 75 tūkstošus maltīšu mājdzīvniekiem visā Baltijā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 8. maijs 2020 11:29
214

Baltijas dzīvnieku patversmes un mājdzīvnieku labturības organizācijas, kas COVID-19 pandēmijas laikā ir pakļautas papildu slodzei, saņems atbalstu no “Purina”. Tā kā šī uzņēmuma mērķis ir atbalstīt mājdzīvniekus un to mīļotājus, tas ir piegādājis 75 tūkstošus maltīšu 50 tūkstošu eiro vērtībā, lai palīdzētu četrkājainajiem draugiem, kuri dzīvo patversmēs un ģimenēs, kas cīnās ar krīzi.

“Mums, “Purina” uzņēmumā, rūp mājdzīvnieku labklājība, tāpēc atbalstām arī tos mīluļus, kuriem dzīvē nav paveicies un kuri vēl nav atraduši saimniekus vai dzīvo maznodrošinātās ģimenēs. Šajā laikā mēs vēlamies būt kopā ar tiem, kuri ikdienā strādā patversmēs, lai mājdzīvniekiem nodrošinātu nepieciešamo aprūpi un barību. Paldies brīvprātīgajiem no Pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” un patversmēm par visu, ko tie dara mājdzīvnieku labā,” saka Ade Merilai, “Nestlé Baltics” apakšnodaļas “Purina Baltics” Biznesa vadītāja.

Atbalsts ir paredzēts šādām dzīvnieku patversmēm un labturības organizācijām visās trijās Baltijas valstīs: “Ulubele”, “Dzīvnieku SOS”, “Pūkainis.lv”, “SOS gyvunai”, “Tautmilės Globa”, “Gyvūnų namai”, “Eesti Toidupank”, “Eaten Latvia”. 

Kā norāda A. Merilai, ziedojuma mērķis ir palīdzēt patversmēm un sekmēt to nozīmīgo darbu dzīvnieku labā, kā arī atbalstīt mājdzīvnieku saimniekus, lai tiem nenāktos atteikties no mīluļa barībai nepieciešamo līdzekļu trūkuma dēļ.

Kopumā “Purina” ir ziedojusi vairāk nekā 2 miljonus suņu un kaķu maltīšu vairāk nekā 15 Eiropas, Vidējo Austrumu un Ziemeļāfrikas (EMENA) valstīs.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies