"Kārtībai jābūt"!

nosiguldas
nosiguldas 8. oktobris 2010 11:57
589

 

1. Kāda "bīstamā mājsaimniece" Tu esi? Apraksti savu portretu,kāda esi tikai mājās! 

 Es patiesi esmu bīstamā mājsaimniece, jo es nemīlu un mani nemīl sadzīves tehnika, virtuves kombainu saliek meita, putekļu maisiņu putekļu sūcējā maina vīrs, pie pirmās izdevības, kautkas man sit pa pirkstiem, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, televīzors. Bet neskatoties uz to, manas mājsaimnieces gaitas ir viena liela un nopietna sadaļa manā dienas režīmā.

 

2. Kas ir Tavi "ieroči"? Slota, slotas kāts (kā raganai), vai Asiņainā Mērija vakarā ērti ieritinoties pie TV! Uzraksti, ar kādiem palīgiem Tu darbojies pa māju un kas Tev uzlabo garastāvokli!

 Mani ieroči ir dazādzs birstes un birstītes un mazgājamie līdzekļi. Ir arī slepenie ieroči bez kuriem esmu pilnībā atbruņota. Uzbrukumā putekļiem dodos parasti sestdienā un tad tāda īsta airobika ar palīglīdzekļiem uz stundām četrām. Vingrojumi tiekizpildīti,, gan stiepjoties, gan cilājot smagumus un pabeigti rāpus. Garastāvoklī uzlabo gandarījums, kad paskaties apkārt un visur ir kārtība, gan ne uz ilgu laiku, bet to brīdi izbaudu ar tējas krūzi.

 

3. "Bīstamās mājsaimnieces" iemīļotākais seriāls vai filma! Kāda tā ir un kāpēc tieši tā?

 Krievu seriāls, "kas mājās ir saimnieks", interesanti kur ir mans vīrietis mājsaimnieks?

 

4. Pabeidz teikumu "No rīta es pamostos, nožāvājos un ...." dodos uz virtuvi uzlieku tējkannu, tad mazgājos un norīvējos ar dvieli, sataisu savu brokastu auzu pārslu biezputru, Man ir laiks 1. stunda, kurai ir noteiktas darbības, ja ko izlaidīšu nokavēšu vilcienu. 7.00 ieņemu zemo startu un kilometru ar kājām uz vilcienu, nu lūk ar to sākās mana darba diena, toties piecos aizverot kabineta durvis, kļūšu par bīstamo mājsaimnieci, jo jādodas šturmēt pārtikas veikali.

 

5. Kas Tevi, t.i. "bīstamo mājsaimnieci" visvairāk spēj nokaitināt? Nu tā, ka trauki šķīst un zemes iet pa gaisu?

 Nenomazgāti trauki no rīta kad ceļos.

 

6. Vai Tev ir vajadzīga jauna sulu spiede? Priekš kam? Uzraksti kvēlu kvēlu vēlēšanos,lai tā piepildās!

 Noteikti, man ļoti garšo burkānu sula, bet manā vecajā sulu spiedē, burkāni ir slapji, tā ir skaļa, vispār nekur neder, tapēc nespiežu burkānu sulu vispār uz darbu ņemu sagrieztus burkānus kastītē.

 

7. Vai Tu plāno ierasties "Bīstamo mājsaimnieču kokteiļu ballītē" 16.oktobrī un kādu kokteili Tu visvairāk vēlētos nogaršot?

 Kā man gribētos tur būt, bet zinu, ka ja tā nebūs spiesta nepieciešamība tur nebūšu, jo dzīvoju ārpus Rīgas un man ir tikai divas dienas, lai būtu kopā ar savu mazo princesīti.

 

 

Un kāda bīstamā mājsaimniece esi Tu? Iesūti savu blogu šeit:

3

 

Atceries, ka visas "bīstamās mājsaimnieces" 16.oktobrī tiek gaidītas pasākumā, kas notiks Elkor Plaza veikalā, kopā ar Sieviešu Klubu un jauno Philips superrrrrīgo sulu spiedi:)!

2

 

1

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 12. oktobris 2010 12:23

paldies par novēlējumu

laaciite 8. oktobris 2010 20:47

Patīkams un interesants rakstiņš, kā jau aizņemtai lēdijai, māmiņai!
Lai Tev veicas, tikt pie jaunās sulu spiedes.