“K Senukai” atver Latvijā pirmo lielapjoma būvniecības veikalu profesionāļiem “PROCENTER”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. marts 2019 14:37
323

Investējot aptuveni 1,5 miljonus eiro, uzņēmums AS “Kesko Senukai Latvia” rekonstruē veikalu Maskavas ielā 418a un drīzumā atvērs jauna koncepta lielveikalu – specializētu lielapjoma būvmateriālu veikalu profesionāļiem ar nosaukumu “PROCENTER”.  

Jaunajā “PROCENTER” lielveikalā būs pieejami būvmateriāli un celtniecības preces lielos apjomos, to skaitā vairāk nekā 100 profesionāli zīmoli no vadošajiem ražotājiem, kas ietver celtniecības, elektrības un santehnikas preces, apdares materiālus, instrumentus u.c. Līdz šim uzņēmums paplašināja veikalu tīklu un rekonstruēja veikalus pēc jaunā koncepta, specializējoties mājas, dārza, saimniecības un būvniecības preču, darba rīku un iekārtu tirdzniecībā. Taču šis ir pirmais veikals “K Senukai” tīklā, kas specializēsies tikai uz celtniecības precēm profesionāļiem un veidots balstoties uz jaunu konceptu - “No pamatiem līdz atslēgai”.  

“Šis būs lielākais būvniecības preču lielveikals profesionāļiem Latvijā, ņemot vērā gan tā platību, gan piedāvāto preču sortimentu. Esam īpaši padomājuši par individuālu pieeju klientiem, ko nodrošinās liels skaits klientu speciālistu, kuri strādās ar modernizētām personiskajām digitālajām sistēmām. Pēc pirkuma veikšanas klientiem tiks nodrošināta četru stundu ekspress piegāde. Preces tiks iepirktas pa tiešo no ražotājiem, tādēļ cenas būs īpaši labas, kā arī pieejamas lielā apjomā uzreiz, kas profesionāļiem ir ļoti svarīgi. “PROCENTER” mērķis ir kļūt par pirmo izvēli būvniekiem,” stāsta AS “Kesko Senukai Latvia” ģenerāldirektora vietnieks Marius Šukauskas.  

“PROCENTER” kopējā platība sasniedz 12 tūkstošus kvadrātmetrus, no kuriem 5,6 tūkstoši ir iekšējā zona. Veikalā pieejama ļoti plaša ārzona jeb “drive-in” zona, kur iespējams iebraukt ar auto un preces lielā apjomā novietot automašīnā. Tāpat klientiem tiks nodrošināta ekspress piegāde 4 stundu laikā, ko nodrošinās 30  kravas automašīnas. Papildu jau tā pievilcīgām cenām, “PROCENTER” klientiem, gan biznesa klientiem, gan privātpersonām -iekšdarbu, ārdarbu meistariem, celtniekiem, santehniķiem, elektriķiem un uzņēmumiem, kas specializējas remontdarbu veikšanā, izveidota pārdomāta klientu lojalitātes programma. Lojalitātes kartes darbosies kā uzkrājošā bonusa karte – no ikviena pirkuma tiks uzkrāta summa naudas izteiksmē. Domājot par saviem pircējiem, tiks izveidota atsevišķa klientu programma jauna mājokļa būvniecībai, kā arī no aprīļa tiks piedāvāta augstas kvalitātes profesionālās tehnikas noma ar īpašiem nosacījumiem.

Jau iepriekš ziņots, ka Lietuvas uzņēmums “Kesko Senukai” no Skandināvijas akcionāra “Kesko Group” nopirka astoņus “K-rauta” veikalus Latvijā un tikpat Igaunijā. Pēc šī darījuma Latvijā norisinājās vērienīga šo veikalu ēku rekonstrukcija un telpu labiekārtošana, pārveidojot tos par moderniem veikaliem ģimenēmun būvmateriālu, mājsaimniecības preču, dārza piederumu darbarīku un iekārtu tirdzniecības centriem.

Par “Kesko Senukai Latvia”

AS “Kesko Senukai Latvia” ir viens no lielākajiem būvmateriālu un mājas labiekārtošanas preču tirgotājiem. Uzņēmums vada un attīsta  “K Senukai” veikalus Latvijā, kas specializējas būvniecības, dārza un saimniecības preču, darba rīku, mājas labiekārtošanas preču iegādē un iekārtu tirdzniecībā. Šobrīd klientiem pieejami deviņi “K Senukai” veikali Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Tukumā, Rēzeknē un Madonā, un Daugavpilī.  

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā