"Es un mans mājdzīvnieks"

delicate
delicate 18. aprīlis 2012 13:56
976

Es un manas meitenes - divas kaķenes - māte un meita - esam vesela ģimene. Pirms manu dvīnīšu ierašanās pasaulē, tās bija manas mazās meitiņas. šoreiz stāsts par Suzī - skaistuli, super draudzeni, mīluli, meitiņu! 

Ievācoties jaunajā dzīvoklī drausmīgi trūka mājīguma, izdomājām, ka vajadzētu kaķīti - atradām internetā, kur atdod kaķēnus un braucām pakaļ! Izaudzināju savu mazo "pelīti"gluži kā bērniņu, paņēmām, kad viņai bija 2 mēnesīši, mazā žēli ņaudēja pēc mammas pirmās dienās, man sirds vai lūza pušu, skatoties uz viņu, taču pārlaidām nakti un mazā sāka iejusties - nodrošinājām daudz mantiņas, guļvietas, kastīti, visādas ņammas līdz mazā jau bija saradusi ar mums - tik mīļu kaķīti vēl redzējusi nebiju. Tagad Suzei ir jau 4 gadiņi liela jau, viena viņas meitiņa arī dzīvo pie mums Tanciņš - 2 gadi :) Atceros Suzī bērnudienas - kā mīļi čučēja pie manis, kad vīrs bija darbā, no rīta ar ķepiņām maigi pieskārās man pie sejas, sak - celies, man vajag kādu ar ko uzdarboties, lai interesantāk! vai - pabaro mani! :)

Nu, jau mince ir izaugusi, taču joprojām reizēm paspēlējas, maigi iekož, atgādinādama, ka mūsu draudzība nekur nav zudusi! Uzmurrā skaļi, naktī uzkāpdama man uz galvas, jā, jā, es to pat pieļauju! :D Visā visumā staštu visiem, ka mūsu draudzība ir īpaša - savus kaķīšus esmu uzaudzinājusi no maziem bēbīšiem, viņi ir tikpat dārgi kā pašas cilvēkbērni! :) Drīz mūsu pulciņam, iespējams, piepulcināsies suņuks! Tad gan būs jautri - mācīties sadzīvot! :)

Iesūti arī sava mājdzīvnieka konkursa stāstu ar norādi Mājas mīluļu konkursam šeit!

www.royalcanin.lv

Katru nedēļu kādam no jaukajiem draudzības stāstiem tiks veicināšanas balviņa - kārbiņa pārtikas glabāšanai!

Bet galvenā balva - Royal Canin produktu grozs tieši tavam mīlulim!

Ja uzvarētāja mājas mīlulis būs suns, viņš saņems šādu komplektu.

Savukārt, ja laimīgais būs kaķa īpašnieks, tad šādu dāvanu komplektu no Royal Canin.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam