‘'Bīstamā mājsaimniece’' testē - Kastani

Linduchy
Linduchy 24. marts 2014 12:06
3091

Produktu apraksts

Kastanis Universal - Universāls veļas pulveris apģērba mazgāšanai visa veida veļas mašīnās. Piemērots arī mazgāšanai ar rokām. Efektīvi izņem netīrumus un traipus gan remdenā, gan siltā ūdenī. Satur ūdens mīkstinātāju un pretkorozijas līdzekli, kas pasargā veļas mašīnu un novērš kaļķakmens veidošanos. Ekspertu radīts sastāvs. Efektīvi izņem traipus. Mīkstina ūdeni. Nesatur fosfātus.

Kastanis Color - Šķidrais veļas mazgāšanas līdzeklis mazgāšanai automātiskajās veļas mašīnās. Visu veidu kokvilnas, vilnas, zīda, sintētikas u.c. krāsainu izstrādājumu mazgāšanai. Piemīt augstas mazgājošās īpašības. Aizsargā auduma krāsu. Tīri mazgā un pilnībā izskalojas. Samazina apģērba novalkāšanos. Mīkstina ūdeni, saudzīgs veļas mašīnai. Augstas mazgājošās īpašības pat zemās temperatūrās. Nesatur fosfātus un nešķīstošas vielas. Piemērots arī mazgāšanai ar rokām. PH neitrāls

Testēšana

Mūsu mājā Seal produkcija tiek lietota praktiski pastāvīgi. Kastaņa veļas mazgājamie līdzekļi ir regulāri manā iepirkumu sarakstā, tāpēc ar prieku piekritu testēt Kastanis Color un Kastanis Universal. Iemesls, kāpēc izvēlos Kastani, ir gaužām vienkāršs - vietējās produkcijas atbalstīšana, rūpes par apkārtējo vidi, kā arī plašs šķidro veļas mazgājamo līdzekļu klāsts.

Šodien gribot negribot bija jātēlo bīstamo mājsaimnieci (Kāpēc bīstamo? Jo ar slotu un citiem mājsaimniecības rīkiem, ja kas, var arī iekaustīt, ja kāds maisās pa kājām :D )

Veļas kaudze, kas sakrājusies nedēļas laikā un pēc trakās nedēļas nogales - ar visdažādāko traipu klātbūtni. Bērnu manā ģimenē nav, bet trakās brīvdienas kompensēja bērnu radītos traipus :D

Sašķiroju veļu trīs kaudzēs - baltā, melnā un krāsainā. Baltajai  veļai izmantoju Kastanis Universal veļas pulveri, bet krāsaino un melno apģērbu mazgāju ar Kastanis Color (melnajam apģērbam es gan labāk izmantotu Kastanis Black, bet testēšanas komplektā nebija ;) )

Kastanis Color biju lietojusi jau līdz šim - tīri mazgā, labi izskalojas, veļa pēc mazgāšanas ir mīksta, bet apgalvojumam, ka šis veļas mazgājamais līdzeklis samazina apģērba novalkāšanos, gan nevaru piekrist - tas vairāk ir no apģērba atkarīgs. Lētie ķīniešu ikdienas krekliņi ātri vien nolietojās…bet tas pats efekts būtu arī citiem veļas mazgājamajiem līdzekļiem :D Savukārt kvalitatīviem apģērbiem pārmaiņas uz slikto pusi pēc mazgāšanas nemanīju. (Y)

Kastanis Universal pulveri gan lietoju pirmo reizi (parasti dodu priekšroku škidrajiem veļas mazgājamajiem līdzekļiem) un biju patīkami pārsteigta - šis veļas pulveris tiešām labi izskalojās, veļa pēc mazgāšanas bija mīksta. Traipi - lielāko daļu izmazgāja ļoti labi, bet tomēr kodīgākos traipus galdautiem, auduma salvetēm un virtuves dvieļiem gan atstāja.

Kopumā Kastanis kā veļas mazgājamais līdzeklis ļoti apmierina, lietoju un turpināšu lietot arī turpmāk. Un jau drīz lielā pavasara tīrīšana - arī aizkari dabūs notestēt Kastani Universal ;)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies