Sieviešu kursi

Adrese Vīlandes 1 (ieeja no Elizabetes ielas) | tālr. 67350750
gg_text

Ķermeņa masāža

Sieviešu Klubs ielūdz uz masāžu! Jūs variet izvēlēties masāžu, kas jums patīk visvairāk, vai masāžu, kura visvairāk nepieciešama jūsu ķermenim.

20130924133225-74286.jpg

Parastā, klasiskā masāža - droša, nesāpīga metode ar mehānisku iedarbību uz ķermeņa virsmas audiem. Tāda ieteicama jebkuram pieaugušajam, kuram ir aktīvs dzīvesveids, jo ar šīs masāžas palīdzību iespējams atjaunot visa organisma līdzsvaru. Klasiskā ķemeņa masāža atjauno normālu asinscirkulāciju, atslābina muskuļus, uztur formā ādu un uzlabo vestibulāro kustību aparātu.

Dažādi masāžas veidi ir ar dažādām funkcijām: pretcelulīta masāža atbrīvos no liekā svara un ādas, kas atgādina apelsīna mizu, ārstnieciskā masāža palīdzēs atbrīvoties no sāpēm muskuļos.

Ārstnieciskā masāža (parasti – muguras) tiek veikta komplektā ar citām procedūrām, vai arī viena pati, ja tiek ārstēta osteoporoze, asinsrites traucējumi vai nervu sistēmas saslimšanas. Kursi jāiziet periodiski, dažas reizes gadā – vadoties pēc ārsta ieteikumiem.

Atslābinošā kāju masāža

Ja daudz laika pavadāt pie auto stūres vai daudz sanāk kustēties darba dienas laikā, jums patīkami būs sajust spēku pieplūdumu, ko sniedz atslābinošā kāju masāža.

Konkrētais masāžas veids labvēlīgi ietekmē arī nervu sistēmu kopumā, palīdz atbrīvoties no sāpēm kājās, kā arī tiek iegūts vajadzīgais tonuss.

Pretcelulīta masāža

Nepareizs uzturs, kaitīgi ieradumi, mazkustīgs dzīvesveids ir tikai daži no faktoriem, kas palīdz rasties celulītam uz kājām un gurniem. Pie tam, tikai kāju pretcelulīta masāža var palīdzēt tikt galā ar šo kosmetoloģisko problēmu.

Daudzas kāju veselības problēmas gan sievietēm, gan vīriešiem rodas, ja organismā ir šķidruma aizture. Problēmu var atrisināt ar kāju limfodrenāžas masāžu.

Masāža – tā ir jūsu ķermeņa veselība un skaistums!

Sieviešu Kluba Vecāku skolā mazuļiem mazuļiem veic sertificēta kosmetoloģe, sertificēta masiere ar medicīnisko izglītību – Natālija Kirjuhina

20131030143049-40511.jpg
Natālija jau 7 gadus strādā šajā jomā. Viņa ir beigusi Rīgas kosmētisko skolu CIDESCO un Latvijas Universitāti.

„Savu darbu es ļoti mīlu. Man tas ir liels gods – palīdzēt cilvēkiem iegūt ne tikai estētisko baudu, bet arī garīgu harmoniju”, - atzīst Natālija.
 

Kur notiek?

Sieviešu Klubā, Vīlandes ielā 1-3, 2. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā

Muguras masāža 40 minūtes € 30/Ls 21,08

Vispārējā masāža 120 minūtes € 72/Ls 50,60

Kāju masāža 50 minūtes € 33/Ls 23,19

Roku masāža 40 minūtes € 30/Ls 21,08

Pretcelulīta-limfadrenejoša masāža 90 minūtes  € 50/Ls 35,14

Pretcelulīta-limfadrenejoša masāža vienai zonai 45 min. € 36/Ls 25,30

?

 

Kas vēl būtu jāzina?

Aizpildot pieteikumu, sadaļā "piezīmes", lūdzu, atzīmējiet, kuru masāžas veidu vēlaties.

Pēc pieteikuma saņemšanas Sieviešu Klubs ar tevi sazināsies, lai vienotos par procedūras laiku

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Laiks, vieta Nosaukums Cena

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras