Zvaigžņu prognoze 11.11.11.

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 11. novembris 2011 06:58
515

Ko par tik maģisko datumu, kuru daudzi šogad ir izvēlējušies arī par savu kāzu dienu, saka astroloģiskās prognozes? Jautājam Sieviešu Kluba ekspertam Jānim Bēniķim, sertificētam astrologam. Kādas tad pārmaiņas mūs sagaida šajā Ūdensvīra laikmetā? Lasi turpinājumā>>

 

 

Jāsaprot, ka laikmeti nesākas strauji, pāreja uz Ūdensvīra laikmetu ilgs apmēram 150 gadu. Tas Ūdensvīra laikmets, kuru šobrīd sajūtam, ir vēl tikai kā rītausma. Uz radikālām pārmaiņām cerēt nav vērts.

 

Galvenās izmaiņas, kuras skārs praktiski visus – tehnoloģijas attīstība. Pārādās arvien jaunas tehnoloģijas. Ja līdz šim tehnoloģijas tik ražotas ar mērķi kļūt par masu patēriņa produkciju, tad Jaunajā laikmetā tās kļūs vairāk individualzētas. Attīstīsies zīmoli, līdzīgi kā šobrīd ir attīstījies zīmols Apple.

 

Nākamās izmaiņas, kas gaidāmas – mainīsies reliģiskie uzstādījumi. Jānis Bēniķis norāda, ka jau šobrīd daudz cilvēki saprot, ka esošās reliģijas ir nepilnīgas. Tās nesušas pietiekami lielu ļaunumu. Eksperts uzskata, ka visticamāk ar laiku radīsies jauna reliģija vai ticība, kurā par pamatu tiks ņemta Visuma kārtība, nevis konkrētu cilvēku ambīcijas.

 

Trešās lielās pārmaiņas, kas gaidāmas – mainīsies demokrātija. Jau šobrīd krīt dažādi režīmi, kurās akcents vērsts uz kolektīvajām spējām. Turpmāk prioritāte būs uz individualitāti.

 

Zvaigžņu un planētu stāvoklis 11.11.11. nav īpašāks vai citādāks nekā citās dienās šobrīd. Tādēļ astrologs nekādas globālas izmaiņas, ko fiziski jutīsim, nesola. „11. Novembris būs tikpat mierīgs kā jebkura cita novembra diena. Ir sācies foršs laikmets, kura laikā ļoti attīstīsies tehnoloģijas. Mainīsies vērtības. Ja līdz šim vērtība bija nauda, nākotnē tiks vērtēta garīgā plāksne. Mums katram jākļūst vēl radošākam un individuāli jāstrādā, nevis kolektīvi, kā varbūt līdz šim bija ierasts,“ tā Jānis Bēniķis.

 

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Vēlies uzzināt ko vairāk par Jauno laikmetu? Nāc uz Sieviešu Kluba semināru pie Andžeja Reitera jau 16. novembrī. Lai pieteiktos, spied šeit>>

 

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādi ir tavi plāni rītdienai - 11.11.11.?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rzija 10. novembris 2011 23:36

Mmm... vienmēr nezināmas pārmaiņas sākumā ir biedējošas, tomēr tās vienmēr attīsta jaunā kvalitātē... pastāvēs kas mainīsies:)

smukaa 10. novembris 2011 18:04

Ko darīšu?Strādāšu! (emo)

10. novembris 2011 14:39

tas par naaveejoshu :D :D :D

10. novembris 2011 14:37

kaut kaa tachu jaapaardod produkts, viss kaartiibaa... ar pareizu pieeju Tu redzeesi taadu Zelta laikmetu un pat driiz vien, nebuus jaagaida ne 100 ne 200 gadi :)

Sveika Rasinj (hug)

rasas 10. novembris 2011 14:35

Ooo, mana profesija ir "individuāla"- jauki. :)
Bet apgalvojums "Ir sācies foršs laikmets"- ir vienkārši "nāvējošs" :D - autora stila runājot. :)

KRX 10. novembris 2011 14:33

Rītdienas plāni daudzsološi :D skaistumkopšana un vakarā mājas ballīte (party)

10. novembris 2011 14:32

atvainojos, jaa arii gariigums ir paardodams kaa to veerojam, tachu shajaa kontekstaa es domaaju, to gariigumu, kuru piemin konkreeti astrologs!

10. novembris 2011 14:28

Attiistiisies tehnologjijas, radiisies jaunas religjijas, buus individualitaate,. shiis noraadiitas mainjas es saskatu kaa maarketingu un tikai.... jo lai izdziivotu jekursh bizness un pateereetaajam buutu no jauna aktuaals ir vajadziiga mainja! Jauna eera , jaa buus, jaa iespeejams pat piekriitu ka netiks pielietota agresiiva politika, bet tas buus naakotnee mieriigaaka, jo dotajaa briidii pasaulee vairums pateereetaju grupa, kas liidz shim ir pirkusi teju visu, nu ir strauji samazinaajusies... logjiski, ka kaut kam ir jaamainaas... un tad viss tiks paardots atkal no jauna, bet ne ar agresivitaati ..
runaajot par dazhaam araabu valstiim , kuraas ir gaazti rezhiimi, nu galiigi to nesasauktu ar jauno laikmetu kopaa.... mees tachu vairums saprotams, ka politikai un gariigumama ir maz kas kopiigs...