Ziemassvētku gaidīšanas konkurss

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. novembris 2017 12:31
2264

Klusi un nemanāmi ir pienācis brīnumskaisto svētku gaidīšanas laiks. Mirdzošas gaismiņas, smaržīgas piparkūkas un karstvīns, nerātnas mājas mīluļu palaidnības svētku eglītē. Svētku sezona tiek atklāta ar Sieviešu Kluba konkursu.

Piedalies konkursā ar Ziemassvētku tematikas blogiem - receptes, dekorēšana, dāvanas, tērpi, svētku pasākumi un ceļojumi. Šajā konkurša gaidīsim blogus par un ap Ziemassvētkiem - gan nopietnus, gan smaidu rosinošus.

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!

Kā pievienot blogu?

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu
  • Izvēlies Izklaides sadaļu un tagu “Svētki”, noteikti atzīmē tagu "konkursi";
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā! 

Blogus gaidīsim līdz 20. decembrim (ieskaitot).

Konkursa balva

Klēra Sendija "Ne gluži ideāla ģimene"

20171124123023-63211.jpg

Mīlestība staro no katras lappuses!

Fērnai Kārlailai nav laika turēt rokas klēpī. Par laimi, viņa mīl savu lielo, nepavisam ildeālo ģimeni, jo tieši viņa ir tā, kas mazgā veļu, atbluso suni un piedevām vēl vada pati savu biznesu. Sātīga maltīte allaž ir spējusi vienot Kārlailus, tomēr viena gada laikā atrodas ne mazums jautājumu, kas sašķeļ ģimeni.

Un te... Draudīgi mākoņi savelkas pār saulaino pagalmu.

Plūcis laurus reklāmas biznesā, vīrs ir izlēmis atgūt jaunības sapni – beidzot kļūt par īstu rokzvaigzni, turklāt nu viņš var atļauties algot īstu aģentu. Ja vien šis aģents nebūtu brīva un pievilcīga sieviete...

Pusaudzis Olivers ir nolēmis, ka ir pietiekami liels un mācības vidusskolā ir tīrā laika izniekošana. Turklāt viņa draudzene nes zem sirds viņu bērnu, tāpēc vecāku ietekmes tagad ir kļuvušas liekas.

Fērnai par laimi ir atbalsta komanda – astoņgadīgā meitiņa Telula – kaismīga sieviešu tiesību aizstāve. Savam vecumam neciešami gudra, turklāt prot skaļi pastāvēt par vienīgo pareizo – savu viedokli. Kur tad vēl sunene Bodika, kas par gardu kumosu un pastaigu parkā piekrītīs visam, ko saka Fērna.

Lai laime būtu pilnīga un absolūta, pie Fērnas pārvācas tante Nora, kuras raksturs ir kā verdošs vulkāns un iejūtības tik cik izsalkušam krokodilam. Nora, kura ir nedalāmā komplektā ar savu mūžveco kaķi, kura labdzimtība paģēr tiesības būt galvenajam noteicējam un vienīgajam upurim šajā trakajā barā.

20170319094751-96374.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies