Ziedu klubiņš- teipēšana paildzina zieda mūžu

nosiguldas
nosiguldas 29. jūnijs 2011 00:01
618

Bieži saņemot dāvanā skaistus ziedus seko vilšanās, jo tie ātri novīst,te mans ieteikums .Šoreiz par maziem ziediņiem, ko labprāt izmantojam ziedu pušķos- lilijas, orhidejas un citas, kas visvairāk patīk, bet neder to izmērs.

 Es parasti izmantoju mitru salveti vai vatīti, aptinu ap zieda kātiņu, piestiprinu stieplīti un notinu ar speciālu lentīti kas domāta teipēšanai, tā ir nedaudz elastīga un labi nosedz pietinamo materiālu, tā veidojās ziediņam ūdens krātuvīte un jauns kātiņš, kuru varam ziedu kompozīcijā ielocīt kā nepieciešams. Bieži šo metodi izmantoju arī ar rozēm, tas paildzina ziedēšanas laiku un glābj no tā, ka rozītes galviņa pēc dienas nolieksies.

 

šī tehnika ļoti labi izmantojama arī konfekšu pušķos, ja jāveido īpašas formas.

 

Idejai- esmu izmantojusi arī parastu lentīti, tas gan ir daudz sarežģītāk, jo jāpiedomā  kā nostiprināt tinumu, bet izdarāms ir.

 

Iesaku pamēģināt un novēlu  lai veicās

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 29. jūnijs 2011 19:31

man ampula nepatīk, jo bieži kompozīcijā vviņa traucē

rozhuks 29. jūnijs 2011 13:33

Es kad teipēju ziediņus, lilijas un rozes mēdzi likt ampulā un tad noteipēt ar specialo lentīti, lai šī ampuliņa nav redzama;)