Ziedu klubiņš- pušķi ar ogām un augļiem

nosiguldas
nosiguldas 13. jūlijs 2011 10:35
604

Visas jau mēs labi pazīstam konfekšu pušķus. Šoreiz par pušķiem, kuros izmantojam citādus materiālus- ogas, augļus, dārzeņus, garšaugus un sēnes, protams arī citus materiālus.


Galvenais ir jau iepriekš izvēlēties krāsas, ziedus un protams paskatīties vai konkrētās ģeometriskās formas kopā izskatīsies labi. Es visbiežāk izmantoju sēnes, jāņogas, zemenes, mazus ābolus, vēl pavisam nenogatavojušos ķiršus, plēmes, no garšaugiem man ļoti patīk dažādi pētersiļi un selerijas.

 

Tādi palīgmateriāli kā āboli ļoti labi pielāgosies Jūsu pušķa formai, toties jāņogas izskatīsies pasakaini pušķī ar baltiem ziediem, bet lai redzētu tās krāšņumu būs jāveigo pušķa pamatiņš no blīviem zaļumiem uz kura ar smalku drātiņu ķekara abos galo veidojot cilpiņu uzliksiet ķekariņu, bet drātiņas pievienosiet pušķim, ķēpīgi, piekrītu, bet rezultāts ir tā vērts. Protams ir būtisks arguments, augļus un ziedus kopā nevar likt, jo ātri novīst, bet kā tad ar puķuzirņiem, ātri nozied, bet tapēc jau neatteiksimies no tāda krāšņuma.

 

Uz pirmo septembri mazam skolniekam būs jauks pušķis no neciliem ziediņiem ar paradīzes ābolīšiem un kādu mazu bet interesantu sēnīti, tādu kas neizjums, es parasti izmantoju mazas beciņas, pušķī jāsēdina guļus, lai labi redzama visa sēnīte.

Protams neaizstājams ar savu skaistumu ir pētersilis, it sevišķi krokainais, pat vāzē ar samtenēm.

Iesaku pamēģināt, būs kas jauns un patiks pašai un protams arī tam, kam dāvināsi.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 14. jūlijs 2011 00:32

Brīnišķīgi!
(F)