Ziedu klubiņš- otrais izlaidums sagaidīts

nosiguldas
nosiguldas 20. jūnijs 2011 10:51
562

 Mani izlaidumi šim gadam beigušies, bet kā tad mums veicās.

 

 

 

Groziņš veidots no melleņu mētrām, un mahonijām, kā sīkziedi fonam izmantoti suņuburkšķi, piecpadsmit rozītes (baltas, rozā unsarkanīgas, konfektes, bantītes taurenīšu vietā.

 

 

Groziņa apakšā ieklāju caurspīdīgu dāvanu papīru zem kura jau piestiprināta vardīte, ievietoju oāzi, dotajā gadījumā, izmantoju diezgan lielu oāzes gabalu un zināju, ka ziedi nesniegsies līdz oāzes otrai pusei, tapēc oāzi izmērcēju tikai no vienas puses, otru centimetra platumā atstāju sausu, lai mazāk izdalās ūdens. nospraudumu veidoju pa malām mahonijas, pa vidu un sāniem melleņu mētras, tad suņuburkšķi, jau sen esmu ievērojusi, ka arī vieni paši suņu burkšķi māla vāzē izskatās ļoti iespaidīgi. Tad pamīši rozītes un konfektes, izmantoju  trifeļu formu

 

Ļoti labi stiprinās un šī forma jauki izskatās starp ziediem, manām konfektēm bija pamats balts un astītes sarkanas, izrādījās, ka arī pašas ir ļoti garšīgas. Taurenīšus veidoju no baltas lentītes, kurai ārējās malas ir no materiāla, kas palīdz veidot formu.

 

Mazulītei kā vienmēr tika veidots pušķītis, ko viegli noturēt rokās un kuru pie iespējas nevar tik viegli sabojāt

 

 

Nu ko, tagad gatavosimies Jāņiem!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
madmozele 20. jūnijs 2011 12:00

Smuki! (Y)