Ziedu klubiņš- no kā veidot nospraudumu

nosiguldas
nosiguldas 16. jūnijs 2011 12:39
492

Kas ir oāze mēs jau zinam, bet lai pamatmateriāls nebūtu redzams, nepieciešams to noslēpt un veidot nospraudumu.

 

Es iesaku censties izmantot kuplāku materiālu- melleņu mētras, viršus, papardes, atkarīgs no nepieciešamā augstuma, kas vajadzīgs pušķim un protams arī izmantojamo ziedu daudzums. nospraudumu var veidot arī ar ziediem, vai raibu pamīšus ar ziediem un zaļajiem auģiem, esmu izmantojusi arī skujas, man vislabāk patīk kadiķis un ļoti interesanti izskatās veidots nospraudums no mahonijām,

 it sevišķi ziemā, kad mūžzaļās lapas iekrāsojas sarkanas . esmu izmantojusi arī sūnas un ķērpjus, tos gan parasti līmēju sauso ziedu kompozīcijās.

 

Ļoti labi izskatās brūkleņu mētras, bet priekš manis viņas ir par smalku, ja nu vienīgi izmantot palielu ziedu rotu, kas pati no sevis nosegs oāzi.

 

Es parasti nospraudumu veidoju no malām uz vidu pa apli, malās lielākus augus uz vidu īsākus, mazākus un smalkākus. ja izmantošu trauslākus ziedus, nospraudumā būs garāki augi, lai ziediņu ieliktu vidū un viņš tur nekustīgi sagaidītu dāvināšanas brīdi, ja ziedi ar biezu kātu kā rozes nospraudumu veidošu tikai kā fonu, lai izceltu puķu karalienes un kā papildlīdzekli izmantošu mazus necilus ziediņus, lai ļautu priecēt acis par skaistulēm arī citiem skatītājiem

Ko jaunu parādīšu nākošnedēļ, pēc savas lielās meitas izlaiduma......

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies