ZIEDU KLUBIŅŠ-Adventes vainagi- soli pa solim

nosiguldas
nosiguldas 5. decembris 2011 08:53
2810
sākam ar pamatiņu, tam izmantosim tikko grieztu klūgu, ar rokām izspaidam klūgu, lai tā pie veidošanas nesalūztu, savienot var vienkārši aptinot klūgas galus ap pašu klūgu, labāk turēsies, ja savienosiet ar drātīti.
Tā kā es esmu dabīgo materiālu piekritēja, parasti izmantoju sūnas, skujas, vīnstīgas un ļoti labs materiāls būs mūžzaļās mahonijas lapas.
Ja runājam par vainagu, kuram nepieciešams ilgāks mūžs, ņemam lēzenu šķīvi, izmantojam četrus oāzes gabaliņus, kurus savienojam ar klūgas gabaliņiem. oāzi neaizmirstam iepriekš samitrināt.(ļaujam gabaliņiem ūdens traukā noslīkt).Tālāk kompozīcija pēc Jūsu fantāzijas, skujas, zariņi, lapas pat ziedi, ja ir vēlēšanās.
Jau vairākus gadus mēģināju stīgu vainagu un beigās atmetu ar roku, šogad pārvarēju sevi un lūk rezultāts, mana kļūda bija, ka taisot vainagu liku vairākas stīgas kopā.
Lai izveidotu stīgu vainagu, no katras stīgas veidojam vienu riņķi, pirmos nāksies savienot ar smalku drātītīti, katru nākošo vijam iekšā iepriekšējā, stiprinājumu katram riņķim veidojam citā vietā, vēlāk stīgas var ievīt jau bez stiprinājuma un lūk arī rezultāts.
Ne visiem tuvumā ir mežs un nav pieejamas papardes un salmi, tad par pamatu liekam mitru avīzi, ņemam gareniski avīzes lapu un vijam apkārt klūgai, avīze jāaptin tā, lai vainadziņa biezums visapkārt būtu vienāds.
svecītes var ievietot vainagā ar drātīšu palīdzību, sakarsējam drāts galu un tad ievietojam svecītē. Es parasti lieku trīs, tad svecīte turās stabilāk.
Man kā materiāls ,loti patīk baltās sūnas, viņas pašas par sevi izskatās svinīgi un labi klājās, tās piestiprina ar diega palīdzību un te arī rezultāts. Dekorēšānai bez dabas materiāliem un bumbiņām es izmantoju fliterus, tos uz vainadziņa uzberu pirms dekorēšanas, sudraba un zelta krāsa dos svinīgumu, bet baltie radīs nelielu spīdīga sniega kārtiņu. Pielīmēt to var ar izsmidzināmo līmi, es izmantoju parasto matu laku, nopūšu nepieciešamo vietu un tad uzberu fliterus.( Fliterus var iegādāties veikalā Timari).
Es veidoju savus vainadziņus kā dāvanu konkrētam cilvēkam, tapēc katru veidoju savādāku gan pēc materiāla, gan krāsām.
Tāds ir gala rezultāts
Lai Jums veicas un jaukus svētkus
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 5. decembris 2011 10:37

Skaisti vainadziņi. Man vislabāk patīk no zariņiem vainags :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam