Zanda Krancmane: gribu, lai mode ir sasniedzama katrai!

Autors: kintijasieviesuklubslv, 2012. gada 16. marts, 00:00:02
Zanda Krancmane: gribu, lai mode ir sasniedzama katrai!

Zanda Krancmane savu modeļu skolu dibinājusi jau tālajā 1992. gadā. Ja sākotnēji viņa apmācīja jebkuru, kura vēlas iegūt iemaņas modeļu darbā, tad šobrīd viņa visu uzmanību velta reālajām Latvijas sievietēm. „Gribu, lai mode ir sasniedzama katrai, nevis tikai kā skaists mākslas darbs skatāms uz modes mēles,“ teic profesionāle.

 

„Pateicoties maniem pedagogiem, kuri man Sanktpēterburgā (toreiz vēl Ļeņingradā) mācīja mākslas vēsturi Ermitrāžā, to neapguvu tikai teorētiski. Sapratu, ka modi veido liels īpašību kopums – krāsas, kustība, sievietes stāja, apģērba audums...

Četrus gadus strādāju teātra režijā, bet tad pēc studijām atgriezos Rīgā. Dibināju savu modeļu skolu. Pēdējos četrus vai piecus gadus pie manis mācās sievietes „no ielas“ – sasniegušas 30 gadu vecumu un vienalga kādu auguma izmēru vai garumu. Meklēju dažādas iespējas, lai mūsu sievietes varētu skaisti izskatīties.

Pakāpeniski interesi par nobrieduša vecuma modelēm izrāda arī dažādi veikali, kuri aicina tieši viņas demonstrēt jaunās apģērbu kolekcijas. Sākumā jau veikalnieki uz šīm dāmām skatās ļoti neticīgi – sak, ko tad šī piecdesmitgadniece te parādīs. Bet tad iepatīkas un uz skatēm aicina atkārtoti.

Paralēli darbam modeļu skolā, veidoju arī žurnāla Avene stilus un vākus.

Mani saista viss, kas saistīts ar modi, sievietes kustību un tēlu. Gribas, lai reālās sievietes iemīl modi un ievieš to arī savā ikdienā,“ stāsta Zanda Krancmane.

Jau 26. martā Sieviešu Klubā sākam Modeļu skolu, kuru vadīs Zanda Krancmane. Arī tu tai vari pievienoties, reģistrējies šeit>>

Pieteikšanās Zandas Krancmanes individuālajām stila konsultācijām Sieviešu Klubā>>

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv