Viņš raud....

Autors: Kerstyna, 2017. gada 11. janvāris, 08:46:32
Viņš raud....

Mājas klusumā sadzirdu neparastas skaņas.... Kāds raudāja, klusi, bet izmisīgi... Mirkli ieklausījusies , sapratu, ka skaņas nāk no virtuves...

 Un  - ak vai, ko es tur ieraudzīju, mans mīļais Slinkums sakucis sēž asaru pelcītē un raud un raud....

 Mūsu pazīšanās laikā... nu no tiem laikiem, kad sapratu, ka man  noteikti nav viss jāizdara un jāpaspēj, es tādu skatu nebiju ne redzējusi, ne dzirdējusi. Mana sirds raudāja līdzi. Apsēdos pie galda, gribēju jau pievērt datoru, ka tik pazīstami ērcīgais tonis Slinkuma balsī lika man to nedarīt.

-          Ne –aiz-tiec!

-          Kāpēc?

-          Izlasi un tad aizver...

Mans Slinkums ir beidzis raudāt, bet tāpat sapūties un slapjš pārceļas uz manu plecu. Laiku pa laikam jūtu viņa neapmierināto vibrēšanu uz pleca, bet sāku lasīt.  Nu tā, kaut kāds man  nezināms blogeris  bija izpaudies pēc pilnas programmas.  ..... Nosaukums jau vien ko vērts „ Idejas , kā uzveikt Slinkumu”... Tālāk, man ir skaidrs, kāpēc mans mīļais raud... Kā neraudāt, ja viņš tiek parādīts, kā šausmīgs ļaunums cilvēka dzīvē, kā mazvērtības kompleksu  manifestācija, kā... ai, negribas pat citēt . Un  tad tik  nejēdzīga autora kļūda... nu nevajag citēt grāmatas, kuru vāku, varbūt kādreiz ir redzējis.

Neviens nevar teikt, ka Skārleta O’Hāra bija slinka, bet autors to vēsā mierā paziņo, izraujot viernu frāzi no konteksta.. Pēdējais ieteikums „... Apmeklēt personības izaugsmi veicinošus kursus” šķiet tikai kā reklāma šiem kursiem, bet tie , kam ir Slinkums, uz tiem neies tāpat, jo viņiem ir slinkums. Un vēl „Cilvēkam dabiski ir būt enerģiskam , rotaļīgam, gribošam un varošam” .  Tāds „Duracell bunny” variants :D

Noceļu savu Slinkumu no pleca un apsēdinu sev priekšā uz datora tastatūras. Skatos uz viņu un saku:

-          Un tagad klausies manī... Es noteikti neciešu no mazvērtības, tu neesi ļaunums manā dzīvē, tevis dēļ es neko neesmu zaudējusi, tikai ieguvusi. Es domāju, ka mums ir pilnīgi normālas attiecības, tu mani pasargā no bezjēdzīgām darbībām, bet es laiku pa laikam loloju tevi. Viss ir labi.

Viņš ļoti uzmanīgi noklausījās manu tekstu un veikli apvijies man ap kaklu laiski piebilda:

-Tagad tu drīksti  aizvērt datoru un paņemt kafiju, un iet kopā ar mani atpakaļ uz istabu, kur tevi gaida krēsls, pleds un grāmata, viss cits pagaidīs.

Pagaidīs, protams, ka pagaidīs :)

Beztēmas blogu konkurss!

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.