Viegls sprintiņš cauri manam martam

Linduchy
Linduchy 1. aprīlis 2016 00:00
2734

Hei, hei!

Tad nu arī marts paliek aiz muguras. Galvenā marta sajūta – kā polietilēna maisiņam vējā. Varbūt smieklīgs salīdzinājums, bet tieši tā es varētu aprakstīt marta sajūtas. Visi mani kaut kur raustīja, visiem vajadzēja visu un uzreiz. Visi apkārt bija gudrāki un par visām varītēm centās mani pamācīt, kā būtu pareizi jādzīvo. Nu labi, ka man „bieza āda“ :D

Šķirstu savu plānotāju un domāju, par ko lai uzraksta. Marts ir bijis piesātināts ar visu ko – gan ar foršām lietām, pasākumiem un cilvēkiem, gan ar savu „bēdiņu“ – nu kas gan par sievieti bez bēdiņas, vai ne? :D

Ok, pietiek staigāt riņķī un apkārt, sākam>>>

20160331230228-69127.jpg

Marts dārzā

Dārzā pavasaris. Krokusi un sniegpulkstenīši zied. Bitītes lidinās, cīnās par vietu uz saldākā krokusa :D Un šogad pirmo tauriņu ieraudzīju dzeltenu. Tad nu sagaidu saulainu vasaru :) Pavasaris dārzā priecē gan acis, gan dvēseli. Neizsakāms prieks par katru ziediņu, par katru asniņu, par rosīgajiem kukainīšiem un putnu aktivitāti :)

Mēneša skatāmgabali

Nav galīgi jauna filma, bet LABA, nē – LIELISKA filma! Big Eyes. Martā bija noskaņojums šo filmu noskatīties vēlreiz. Nu tiešām lieliska filma par sievieti, kura ļaujas vīrieša vadībai, bet vienā brīdī ir tas klikšķis „STOP! PIETIEK!“. Aktierspēle vienkārši fantastiska – mīlu Christoph Waltz!

Martā beidzot sanāca brīvs brīdis noskatīties leišu filmu Sangailes vasara. Juteklisks stāsts par pirmo mīlestību un tarakāniem jauniešu prātā. Ainas diezgan pikantas un ļoti atklātas.

Marta izskaņā atkārtoti noskatījos vēl vienu leišu filmu – Ekskursante. Ļoti emocionāla filma par deportācijām uz Sibīriju. Brīžiem bija ļoti smagi skatīties, bet filma lieliska!

Mēneša lasāmviela

Krāmējot grāmatas, netīšām uzdūros 2 grāmatām – Pitagora likumi un Korāns. Varu iedomāties jūsu reakciju :D

Teikšu godīgi, ka manas zināšanas par Pitagoru aprobežojās vien ar Pitagora teorēmu, kuru plaši pielieto ģeometrijā. Bet, izlasot nelielo grāmatiņu, uzzināju, ka Pitagoram bijusi sava filozofijas skola un mācekļi, kurus gan vēlākos gados cītīgi iznīdēja. Pitagora galvenais dzīves likums bija – jebkurā veidā, jebkuriem līdzekļiem (ar uguni, dzelzi utt.) vajag izvairīties vai atvairīt no ķermeņa slimību, no dvēseles – nejēdzības, no kuņģa – pārmērības, no pilsētas – nemierus, no mājas – viedokļu nesakritības. Pats filozofs bijis pārliecināts veģetārietis, jo uzskatīja, ka, nogalinot dzīvnieku, cilvēks pārkāpj robežai, kura viņu tuvina cilvēku nogalināšanai. Savas dzīves laikā viņš sludināja, ka laimīgai dzīvei nav vajadzīgs daudz, aicināja atteikties no pārmērīgas greznības, izrādīšanās, asi kritizēja daudzu politiķu un ierēdņu mantkārību un korupciju. Diezgan pamācoša grāmatiņa. Manā dvēseles noskaņojumā ļoti atbilstoša :)

Otra grāmata, kuru sāku lasīt, bet, atklāti runājot, lasīšana iet ļoooti lēni – Korāns. Esmu vien svētās grāmatas sākumā, bet šobrīd nesaprotu, kāpēc starp kristiešiem un musulmaņiem ir tādi kašķi gadsimtu garumā? Mūsu svētie raksti lielos vilcienos māca pārsteidzoši līdzīgas lietas. Nu labi, izlasīšu līdz galam, tad, iespējams, man būs ko vairāk teikt šajā sakarā :)

20160331230851-71787.jpg

Martā neizplaika arī „vieglāka“ literatūra – Annas Mičelas un Mišelas Sasas grāmata Lielpilsētas lelle, kuru varu droši ieteikt izlasīt kādā brīvbrīdī. Uzjautrinoša grāmata par Ņujorkas reklāmistiem – nekādas prāta „čakarēšanas“ un dziļu domu. Vienkārši izklaidējoša grāmata prāta atpūtai un noskaņojuma uzlabošanai. Parasti nemēdzu izrakstīt citātus no grāmatām, bet šis bija izņēmums.

„... Un, ja esi tāda anomālija kā es – bez vīrieša elkoņa, kam pieķerties – labāk nopirkt kādu, kas pieķersies tev pie rokas. Piemēram, kādu Luiju Vitonu vai Marku Džeikobsu, tad vēl Kristianu Lubutēnu vai Džimiju Čū, kas apskautu tavas pēdas, bet Aģentu Provokatoru, kas glāstītu pēcpusi.“

Mēneša ēdamlietas

20160331232542-59115.jpg

Nu, protams, marts pagāja gavēņa zīmē, par kuru jau rakstīju iepriekšējos blogos. Ēdām daudz krāsainas un veselīgas lietas – piepildījām savu ēdienkarti ar vitamīniem.

20160331230950-15538.jpg

Martā sanāca atklāt vairākas interesantas un gardas ēdamlietas. Viena no tām ir AbsolūtsĒd pulveri. Biešu bulveris mūsmājās ir absolūtā topā – iet klāt gan zupās, gan salātos, gan omletēs un biezeņos. Kartupeļu biezenis ar biešu pulveri – krāsains un bezgala gards :) Ēdienus papildina AbsolūtsĒd zaļumiņi (zirnīši, brokoļi, kāposti, redīsi utt.) – tie ir fantastiski!

20160331232436-23451.jpg

Mēneša uzvara – vīrs beidzot pieradināts ēst garneles :D Ļoti lepojos ar vīru, ka pat ballītē, kurā galdu rotāja ceptas desiņas, viņš nekrita kārdinājumā. Ēdām ceptas garneles. Vīram par pārsteigumu, izrādījās, ka viņam tīri labi garšo tie jūras mošķi :D

20160331231453-29701.jpg

Agrāk diezgan skeptiski skatījos uz gatavām mērcēm veikalu plauktos, bet mani uzrunāja Spilvas ražotā mango-čilī mērce. Ļoti laba. Varu ieteikt. Lieliski iet klāt garnelēm. Izmantoju arī salātos – perfekto :)

20160331231539-20197.jpg

Patīkami pārsteidza SK reklamētās CIDO VEGGIE sulas. Mūsmājās absolūts favorīts ir biešu+mango+ābolu dzēriens. Viena sulas paciņa aizvieto veselu maltīti - ļoti noderēja mūsu neplānotajā izbraucienā uz Saulkrastu Balto kāpu :)

20160331231931-38753.jpg

Viesojoties pie mammas, bieži vien gāju garām suši bāram tirdzniecības centrā Valdeka un domāju, ka nākamreiz noteikti izmēģināšu. Nu ko, martā beidzot pienāca kārta izmēģinājumam. Saku, kā ir – Jelgavā labākie suši! Man garšoja, mammai garšoja (starp citu, vispār pirmo reizi ēda suši – viņa man tāda konservatīvāka), mazajam māšukam arī garšoja – 3 no 3 ir labs rādītājs :D

Un mēneša izskaņā - Oliņdienas bez pārēšanās. Man patīk tādi svētki :)

20160331232642-92149.jpg

Mēneša smukumlietas

Centīšos baigi nelielīties, bet tomēr labus produktus man gribētos izcelt saulītē un paslavēt :)

20160331232004-59694.jpg

Beidzot esmu tikusi pie Herbalife SKIN produktu izmēģināšanas uz savas ādas, kuri skumji stāvēja plauktiņā un gaidīja savu kārtu. Mans novērtējums – lieliski produkti. Patīk iepakojums un dozators. Sākumā bija nepierasts sejas toniks spreja veidā, bet pēc pāris dienām pieradu. Produktiem ir neuzmācīgs, viegls un svaigs aromāts. Āda pēc produktu lietošanas ir maiga un labi mitrināta. Dienas krēms ar mirdzuma efektu ir fantastisks – pat drūmā dienā sejas āda viegli mirdz. Super!

BET! Atcerieties vienu lietu – neviens kosmētikas produkts nav brīnumlīdzeklis! Ja nedzersiet ūdeni un ēdīsiet visādus draņķus, tad pat Herbalife SKIN foršie kosmētikas produkti neglābs.

20160331232022-35532.jpg

Mēneša atklājums matiem – Wella Proffesionals Enrich matu kosmetika. Īpaši izceļams mitrinošs un nogludinošs sprejs-balzams matiem ar zīda ekstraktu. Fantastiski labi smaržo. Lieliski nogludina un iztaisno matus. Vairs nekādu problēmu ar matu izķēmmēšanu.

20160331232036-47528.jpg

Matu mazgāšanu martā uzticēju Diplona produktiem ar argana eļļu. Aromāts īpatnējs, bet nav nepatīkams. Šampūns un kondicionieris lieliski veic savu funkciju. Ļoti patīk dozators. Liels iepakojums – noteikti pietiks ilgākam laikam.

Kopējais slēdziens - man patīk mani mati martā! :)

Marts man bijis tiešām smukumlietām piepildīts. Liels paldies manam vīram, kurš nebeidza mani lutināt un pārsteigt. Bet vissvarīgākā dāvana ir un paliek kopā pavadītais laiks – uz deju plača, teātra zālē, tirdzniecības centra apģērbu pielaikošanas kabīnē, lēkājot pludmales kāpās, rāpjoties kokā, lai redzētu tālumā, ko dzīves pārmaiņas sagatavojušas ... un arī starp kastēm un maisiem, krāmējot mantas pirms lielās pārvākšanās, var atrast pamatīgu devu romantikas ;)

To arī novēlu jums visām aprīlī – LAI KRĀSĀM, VIEGLUMA UN MĪLESTĪBAS PIEPILDĪTS APRĪLIS!

20160331232206-97839.jpg

Linda

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 1. aprīlis 2016 14:06 rasas

Mans gavēnis turpinās. Vismaz pagaidām man it nemaz neprasās gaļu :)

rasas 1. aprīlis 2016 13:28 Catwoman

Kā Tev noslēdzās gavēnis? Būs kādas pārdomas/dalīšanās pieredzē? :)

Linduchy 1. aprīlis 2016 09:20 VIT@

Daudz gan...bet i ne puse no visa, kas bijis martā :D

Linduchy 1. aprīlis 2016 09:20 LosOjosVerdes

Paldies :)
Nu katrā filmā var atrast kādu momentu, kur tas ticamības moments var pazust...bet kopumā man patika tas stāsts un izpildījums. Dikti emocionāla filma :)

Linduchy 1. aprīlis 2016 09:17 rasas

Ir arī viegluma sajūta - liderīga (inlove)

LosOjosVerdes 1. aprīlis 2016 08:58

Skaists, krāsains mėnesis(L) Ekskursante arī man patika, kaut brīžiem ticamības moments tika laupīts. Tādus šampûnus lieto mans vīrs, tikai sēriju, kas paredzēta tiem, kas ir "men":) Smaržo labi, atsauksmes pozitīvas. Un Tavas bildes ar ēdieniem....aaaaaaa, kā gribas pastiept roku un paņemt kaut ko-tik garšīgi izskatās;)

rasas 1. aprīlis 2016 08:44

Izklausās - viegli.. :) sievišķīgi viegli!

Linduchy 1. aprīlis 2016 08:34 °sarkangalvīte°

Es jau izdomāju, ka man lielajā bundulī glabāsies neskaitāmās matu gumijas un sprādzes :D (Y)

Ciao 1. aprīlis 2016 07:42

(Y) daudz visa kā

Aggie 1. aprīlis 2016 03:53

man ļoti patīk ne tikai Herbalife kosmētika, bet arī iepakojums. It īpaši acu krēma iepakojums. Es tajā tagad smuki slēpju naudiņu :D