VIDEO: PPH metode hemoroīdu ārstēšanai

28. jūnijs 2012 16:00
1636

Brīdī, kad nepieciešama operācija, gandrīz ikviens izjūt bailes. Kāpēc? Viens no iemesliem ir tas, ka īsti nav skaidrs, kas notiks, kad ārsti ķersies pie darba. Lai mazinātu bailes no operācijas, www.delikati.lv piedāvā noskatīties video, kurā parādīts, kas notiek PPH metodes īstenošanās laikā, ko izmanto, ārstējot hemoroīdus! 

Hemoroīdi ir vēnu mezglveida paplašinājumi taisnās zarnas lejasdaļā. Problēmas parādās gadījumos, kad asinsvadu paplašinājumi palielinās vai pietūkst. Ar hemoroīdiem cīnās gan sievietes, gan vīrieši.

Visaugstākais risks saskarties ar hemoroīdu izraisītām problēmām ir vecumā no 45 līdz 65 gadiem. Pirmās pazīmes pacienti parasti novēro paši (asiņošana, nieze, sāpes), tomēr hemoroīdi var slēpt arī citas saslimšanas, piemēram, zarnu vēzi, tāpēc nepieciešams veikt profesionālu diagnostiku un konsultēties ar ārstu.

PPH ir metode hemoroīdu ārstēšanai. Tā ir minimāli ķirurģiska hemoroīdu izgriešana, pielietojot īpašu mehānisko griezējšuvēju. Šo metodi ārstēšanā var izmantot otrās (ja nav palīdzējušas citas ārstēšanas metodes), trešās un ceturtās pakāpes hemoroīdu gadījumā, kā arī taisnās zarnas gļotādas noslīdējumu gadījumos.

Metode ir ievērojami nesāpīgāka nekā klasiskās hemoroīdu operācijas, jo PPH metodes operācija notiek tajā taisnās zarnas zonā, kur praktiski nav sāju receptoru. Operācijas ilgums – apmēram 20-40 minūtes.

Pirms jebkuras operācijas ārsts izskaidro, kas notiks, kā arī atbild uz pacienta jautājumiem, ja kaut kas palicis neskaidrs. Tomēr reizēm ārsta teiktais paliek līdz galam nesaprasts, iespējams, tādēļ, ka pacients nepārjautā vai arī, pēc ārsta domām, viss nepieciešamais pateikts, bet pacienta zināšanu trūkuma dēļ neseko nekādi jautājumi.

Šajā brīdī noderēs video – vislabāk to noskatīties kopā ar savu ārstu, lai pārrunātu un tādējādi izprastu katru parādīto mirkli!

Noskaties video, ko sagatavojis portāls www.delikati.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sievina29 16. jūlijs 2012 20:41

Cik maksa operacija?

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam