VIDEO: piemērotākā kontracepcija meitenēm

13. marts 2010 00:00
1385

Noskaties videopadomu ar Ģimenes centra klīnikas ginekoloģi Sandru Tamani un uzzini, kāda ir vispiemērotākā kontracepcija meitenēm!

Alternative content

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
13. marts 2010 13:39

Si daktere noveda mani lidz nieru iekaisumam. Nenema nevienu urina analizi lidz neaizgaju prom. par sapem mugura izteicas ka visam grutniecibas laika kaut kas sap. kad sakas temperatura del iekaisuma, pat nenosutija uz analizem, bet ieteica IZDZERT PARACETAMOLU!
beigas nacas gulet slimnica uz saglabashanu un nedelam dzert antibiotikas. mazulim ar bij veselibas problemas del ta visa.
es aizgaju uz kliniku, jo toreiz ari gan par dakteri gan par kliniku lasiju tikai labas atsauksmes! Es lidz pedejam uzticejos vinai, un domaju ka viss ir kartiba.. bet diemzhel, tagad pat redzet vinu negribu!

liiga 13. marts 2010 10:29

Šī ir mana daktere jau 6 gadus-vienkārši fantastiska!!! Mums pieņēma abus bērnus-viņa veica abus ķeizarus man-es pati gribēju un tos veica arī šajā klīnikā,ko viņa pārstāv. Gan par dakteri gan šo klīniku man ir tikai labas atsauksmes.

13. marts 2010 00:22

Es shitai dakterei vispar neuzticos..