VIDEO: kā koučs var palīdzēt notievēt? Ieskaties Sieviešu Kluba koučinga sesijā

2. maijs 2011 00:00
1989

Ārā ir iestājies īsts pavasaris- zaļo lapas un zied pirmie ziedi un mēs, cilvēki, kļūstam enerģiskāki. Arī Māmiņu pavasara skaistuma kūres dalībnieces ir atmodušās pavasarim, taču, lai šajā skaistajā gadalaikā spētu visai pasaulei parādīt, ka viņas sevi mīl, viņas vairākus mēnešus cīnījās ar liekajiem kilogramiem un meklēja motivāciju strādāt pat tad, kad vairāk gribējās paslinkot vai uzēst kādu gardu našķi. Atrast motivāciju turpināt cīņu viņām palīdzēja arī īpašas nodarbības - koučings.

 

Noskaties, kā notiek koučinga sesija Sieviešu Klubā pie treneres Intas Santas.


 

PIESAKIES UZ KOUČA SESIJU SIEVIEŠU KLUBĀ ŠEIT!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
intasanta 11. maijs 2011 10:31

Konkrēts jautājums- konkrēta atbilde:
Kouču var "paņemt"- to sameklējot, uzrunājot un vienojoties par tikšanos vietu un laiku.
1.Ar mani var tikties klātienē Rīgā www.sieviesuklubs.lv trešdienu rītos piesakoties uz sesiju. Klātienes sesija 20Ls.
2. Tā, kā neesmu rīdziniece, es piedāvāju strādāt arī neklātienē caur skype. Tad cena ir draudzīgāka- 15Ls. Var pirkt arī vairāku sesiju paketi, tad cena par sesiju sanāk vēl draudzīgāka.Vairāk par programmām un maniem piedāvājumiem www.esmainos.blogspot.com
3. Citi kouči arī strādā gan klātienē, gan neklātienē- par cenām nemācēšu teikt, jo katram tās ir atšķirīgas, bet kontaktus var sameklēt www.icf.lv , skatot kouču datubāzi.
Vai es atbildēju uz Tavu jautājumu?

kikabo 9. maijs 2011 20:59

Kā ir iespējams sev kouču paņemt? Un cik tas maksā?

sandija 3. maijs 2011 09:21

Kopš es pagājušo nedēļu pati personīgi izbaudīju koučingu uz sevis, esmu simtprocentīgi pārliecināta par šīs metodes superīgumu! Es skatos spogulī un kaut kas ir noticis galvā - klikšķis ir! Paldies Intai Santai, kas tik aizrautīgi strādāja ar māmiņu pavasara skaistuma kūres dalībniecēm! Uz tikšanos Sieviešu klubā!

hiperkeri 3. maijs 2011 09:06

man klipiņš ļoti patīk:) paldies-kaut gan man nav problēmas ar kaut kādiem kilogramiem,tomēr tas iedvesmo kustēties,kustēties un vēlreiz kustēties-respektīvi-dzīvot ar pilnu sparu!! burvīgs dienas iesākums:)

kintijasieviesuklubslv 3. maijs 2011 08:05

esmu bijusi pie Intas Santas uz kouča sesiju, tā man bija tik vērtīga! Paldies tev, Inta! starp citu - straujiem soļiem tuvojas datums, kurā veikšu atskaiti, jau tagad jūtu, ļooti daudzas lietas jau ir īstenojušās, pateicoties tam, ka ar Intas Santas palīdzību skaidri definēju savus mērķus :)

kiwwi 3. maijs 2011 07:50

Cik žēl ka Latvieši neizmanto savu valodu:(