VIDEO: kā dienas make-up pielāgot vakaram

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. maijs 2012 00:00
1193

Izrādās, ka dienas make-up var veiksmīgi pielāgot arī vakaram, panākot vēlamo efektu un akcentu savam koptēlam. Noskaties video! 

Pavasara un vasaras siltajos vakaros noteikti neiztikt bez kāda svinīga pasākuma vai ballītes, uz kuru gribas īpaši saposties.

Ja vakarā ir paredzēts kāds pasākums, tad dienas make-up var izvēlēties spilgtu, tomēr tas vēl nenozīmē, ka tāds tas izskatīsies arī mākslīgajā apgaismojumā...

Make-up noslēpumus atklāja vizāžiste – Irina Sališa.

"Vakara gaismā mēs labāk redzam tumšus toņus, piemēram, melnu, pelēku, tumši zilu vai zaļu, kā arī gandrīz neuztveram siltus un gaišus toņus. Tāpat mākslīga gaisma siltus toņus padara vēl siltākus, bet aukstus – vēl aukstākus, savukārt sarkanā lūpu krāsa pastiprinās zobu dzeltenīgo toni, bet ķiršu krāsa izcels to balto toni.

Veidojot vakara make-up, varam pastiprināt akcentus, ko izcēlām dienas grimā. Vēlamā efekta panākšanai, veiksmīgi var izmantot kaut ko spīdošu.

Lielākoties šo lomu izpilda parastais perlamutrs, ko liekam uz izceļamām zonām – vaigu kauliem, virs plakstiņa, zem acīm, bet noteikti neskarot T-zonu: pieri, degunu un zodu, ko parasti vēlamies padarīt nespīdošu.

Tāpat vakarā vienmēr var pievienot vairāk sārtuma vaigiem, kā arī lūpu spīdumu. Jāatzīmē, ka Jūs varat variēt ar spīduma daudzumu un krāsām – viss ir atkarīgs no pasākuma, ko plānojat vakarā apmeklēt."

Andrejs Podobeds, žurnāls L’OFFICIEL Latvija

Kā dienas grimu pielāgot vakaram, skaties video>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam