Vēstule ar novēlējumu tavos skaistajos svētkos

nosiguldas
nosiguldas 7. marts 2013 00:00
914

Mīļais, Sieviešu Klubs, tavos svētkos gribu Tev pastāstīt par to, ko iespējams Tu zini, bet ikdienā par to nepadomā. Gribu, lai tu redzi, ko tu mums nozīmē. Un kā mēs jūtamies ….

Vai zini, kas  tu esi - Sieviešu Klubs?

-Vieta, kur mēs atgriežamies;

-Vieta, kur atrodam draugus;

-Vieta, kur rodam atbildes uz saviem jautājumiem;

-Vieta, kur mūs gaida negaidīti pārsteigumi;

Redzi Tu veido to īpašo pasauli - sieviešu pasauli, kas vīriešiem nekad nav bijusi saprotama. Ne vienmēr ir iespēja izraudāties kādam uz pleca, tad tu esi tas plecs, kas uzklausa un mierina, kas atbalsta un iedrošina.

 Es domāju, ka tas ir ne tikai mans viedoklis. Viena sieviete spēj veikt lielus darbus, bet kopā ar Tevi mēs esam daudz un esam daudz jau paveikušas un kas teicis, ka nepaveiksim vēl vairāk? Iespējams, ka tieši tā ir tava misija, mūs pulcināt, kam ļoti lielam un nozīmīgam.

Ļoti gribās Tev, ko dāvināt, bet ko uzdāvināt tam, kam viss ir? Tev ir mīlestība, bagātība, Tu esi pieprasīta un Tev esam mēs visas. Tad, nu, mana izvēle ir šāda - gribu Tev pasniegt ziedus ar īpašu nozīmi.

Lilija - tas ir  burvīgas sievietes tēls, ar izsmalcinātu dabu. Tas ir mēness zieds, kuru var atklāt tikai pilnmēness naktī. Šis zieds ir laimes simbols.

Margrietiņa – viņa ir vilinoša un vienlaicīgi grūti izprotama. Viņa sevī glabā noslēpumu, kas apvīts ar neziņas plīvuru.

Kamēlija - zieds, kas raksturojas ar savu izsmalcinātību.

Astere - viņa ir optimiste.

Un, protams, ziedu karaliene ROZE - viņa ir nepieejama, iet pa dzīvi augsti paceltu galvu. 

Lūk, arī mans novēlējums - TĀ TURPINĀT!

no Siguldas

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
veesma 7. marts 2013 14:06

(Y) (F)

Ivetta 7. marts 2013 09:23

(F) (F) (F)