Veselības padomu klubiņš: šodien atklāšana Sieviešu Klubā

Autors: nosiguldas, 2011. gada 26. septembris, 10:16:44
Veselības padomu klubiņš: šodien atklāšana Sieviešu Klubā

Piesaku veselības padomu klubiņu. Šī doma man radas brīvdienās un pamats bija visai nopietns. Ceturdien manas mazās meitiņas bēndārza grupa diena laikā vārda tiešā nozīmē palika tukša. Sākās vīruss ar vemšanu.

 

Nu lūk mans priekšlikums, dalīties pieredzē ar šo vīrusu ārstēšanu un dažādiem svarīgiem sīkumiem, kurus, esam uzzinājušas ārstējoties. iESPĒJAMS TIE NODERĒS PĀRĒJIEM, KURUS VĒL VĪRUSI UN SASLIMŠANAS NAV SKĀRUŠAS.


Nu lūk "vīrus sākas ļoti strauji, sākumā jūtīga sajūta kuņģa apvidū, tad vemšana, kas ilgst 3-5 stundas, smagāk ir pieaugušiem, jo var būt augsta temperatūra un caureja.


VĪRUSS IR ĻOTI AGRESĪVS mēs visa ģimene izslimojām trīs dienu laikā un visi, kas bija tiešā saistībā ar mums arī turpina slimot.

 

( ceturdiena vakars),mazā meita - sāpes kuņģa rajonā, vemšana 4.st., nākošā dienā bezspēks.

 

(piektdiena)- jūtīgs kuņģa rajonā, vakarā izdzēru pa maziem malciņiem uzdzerot sulu 100.gr. degvīna, vemšanas nebija, toties divas dienas spazmu veidā stipras sāpes kuņģī, sestdien stipri lauza kaulus un bija neliela temperatūra.

 

(sestdiena) vīrs - ļoti stipra vemšana 5. stundas, pēc tam temp. 39.00, caureja

 

( sestdienas pēcpusdiena)ļoti stipra vemšana 3. stundas, nākošā dienā temp. 38.00, caureja, vemšana turpinājās arī otrā dienā, iespējams tapēc, ka viņa daudz staigāja.

 

( svētdiena) saslima vīramāte.

 

Aprakstu to lai jūs redzētu, ka vīruss patiesi iet ļoti ātri uz priekšu. Mani paglāba tas, ka izdzēru degvīnu, pēc tam gan ņemot vērā kā jūtos domāju, ka vieglāk būtu, ja es būtu gājusi parasto ceļu, jo sāpes kuņģa rajonā ir ļoti stipras.

 

Vemšanas laikā neko nedot dzert stundu, pēc stundas var izdzert pāris karotītes šķidruma, un pagaidīt 10. minūtes, ja vemšana neatjaunojās, šķidruma daudzumu palielināt. Ēst sākt ļoti uzmanīgi, vislabāk maltu auzu pārslu vai rīsu putru ar pavisam nelieliem daudzumiem.

 

Vēl kāds ieteikums, vīrusa laikā var dzert koka kolu, paskaidrot, kas ir tas, kas iedarbojas labvēlīgi nevar, bet palīdzot arī profilaksei.

 

KĀDA IR JŪSU PIEREDZE?