Veselības padomu klubiņš: šī rudens īpašās iesnas

nosiguldas
nosiguldas 27. septembris 2011 14:44
616

Otrs jaukais vīruss, ko mana mazā princese atnesa no dārziņa un tagad ar to mokās puse manu darba kolēģu ir SAVĀDĀS IESNAS.

 

 

Kāpēc savādas, jo visu laiku tek ūdens. Viss sākās ar to, ka man no dārziņa atveda mazu trusīti- mazajai bija norīvēts sarkans deguntiņš un abi vaidziņi. Sākām cīņu ar iesnām pēc pilnas programmas. Nekad vēl tas nav sagādājis problēmas. Gan sāls ūdentiņš, gan smērējām deguntiņu ar zālītēm un kājiņas rīvējām. naktī bērniņš elpo normāli, kā pieceļas tā rīvē deguntiņu.

 

Te ir vajadzīga pacietība, jo NEKAS NEPALĪDZ, iesnas pāriet pašas, mūsu gadījumā, kā ar roku noņēma 8. dienā. Visas astoņas dienas nebija temperatūra un arī klepus sāka parādīties pēdējās dienās un to mēs veiksmīgi pārķērām un pēc pāris dienām tā vairs nebija.

 

Iesaka katru dienu apēst vienu tējkaroti sasmalcinātu ķiploku uzdzerot ūdeni.

 

P.S.

Es gan neesmu to mēģinājusi, jo kaut arī ķiploki man garšo un mūsu mājā tie tiek lietoti katru dienu, nevaru iedomāties, ka man nāksies apēst tējkaroti ar ķiplokiem un pēc manām domām kuņģis vienkārši sajuks prātā no tāda pārsteiguma.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
intasanta 28. septembris 2011 08:49

Mja...Biju šo ligu saķērusi. Nezinu gan vai manis izvēlētais ārstēšanās veids, vai apziņa, ka būs jāvada teambuilding pasākums 50 cilvēkiem man lika izveseļoties 3 dienās.
Varbūt ka abi kopā? :)
Ārstniecības kursā bija: zāļu tējas ar medu- nonstopā, IRBENES, karsta ūdens baļļa svaigā gaisā. Šīs sezonas atklājums ir tieši IRBENES- esot riktīgs C vitamīna spēriens.
VESELU RUDENI!!!

saule 27. septembris 2011 20:36

man ar meitina sorit pamodas ar temp 37.5 un nejauku klepu un piesmakumu

avokado 27. septembris 2011 18:47

Man piemetas ikgadejais briesmigais klepus. Nekadi netieku vala.

nosiguldas 27. septembris 2011 15:41

Piekrītu, tie kas šogad saskārās ar šo vīrusu mani sapratīs, tapēc to nosaucu par īpašām iesnām, ka nekas nepalīdz, iesnas pāriet pašas pēc 8 dienām

spaara 27. septembris 2011 15:39

iesnu gadījumā dzīvi tīri labi atvieglo GreenDo karstais dzēriens, kas ir koncentrēts 20 augu pulverītis granulās, elpot vieglāk un var iztikt bez deguna pilieniem.

moonshine 27. septembris 2011 15:08

starp citu par to kuņgi... mana vecmamma ar ķiploku ārstēja caureju - paņem 1-2 ķiploka daiviņas, sasmalcina un ar ūdeni uzdzerot norij to visu. Un ātri vien vēders kārtībā. Tā kā par to ķiploku varbūt nav tik traki tam kuņgim. :) Starp citu, vakar sajutu,ka deguns un kakls iet ciet - pirmais 2 ķiplokmaizes apēdu, un pa dienu apēdu 2 lielas medus karotes. Šodien jau ir daudz labāk. Vienīgais laikam tas ir japamana laicīgi viss. Lai izdodas izveseļoties un nesaslimt atkal. :)