Veicināšanas balviņas čaklajām blogerēm

Autors: , 2012. gada 7. jūnijs, 14:00:00
Veicināšanas balviņas čaklajām blogerēm

Šodien gribas nedaudz prieka un pārsteigumu? Ielūkojies un noskaidro, vai esi viena no trim laimīgajām portāla www.sieviesuklubs.lv blogerēm, kura šajā nedēļā tiek pie veicināšanas balvas! 

Vakar noslēdzās konkurss „Ak, šī dullā mīlestība” un vakar arī paziņojām tā uzvarētāju. Tomēr īpaši vēlamies pateikties un sūtīt veicināšanas balviņu arī tā dalībniecei un bloga Mīlestības nenoteiktā vara!”autorei sandero!

Tev dāvinām Zvaigzne ABC recepšu grāmatu „Franču ēdieni”!


"Franču ēdieni" ir viena no grāmatu sērijas: "Baudi pasauli savā virtuvē" grāmatām, ko izdevusi izdevniecība Zavigzne ABC. Grāmatā apkopota 71 franču ēdienu un dzērienu recepte.  

Vairāk par grāmatu uzzini šeit!

Pēdējās nedēļas laikā Sieviešu Klubam iesūtītais blogs, kurš saņēmis visvairāk jūsu komentāru ir „Bīstamās sintētiskās baktērijas Meksikas līcī”, kuru iesūtījusi nnv.

Nnv, Tev dāvinām Floragyn intīmās kopšanas ziepītes!

Vairāk par Floragyn lasi šeit>>

Savukārt agnese mums iesūtīja skaistu dzejoli blogā „Mazam, liriskam acumirklim". Tev sūtām Zvaigzne ABC grāmatiņu „210 lētas un viegli sagatavojamas zaļbarības receptes”! 

Slavenās veģetārā uztura piekritējas Doras Švīkules grāmatā ietverts ne tikai liels klāsts veģetāru pusdienu un vakariņu ēdienu aprakstu, bet arī 82 brokastu un saldo ēdienu receptes no ķirbjiem, āboliem, bumbieriem, plūmēm, citroniem, ērkšķogām u.c.
Izdevumā uzzināsiet, kā garšīgi pagatavot veģetārus pudiņus, krēmus, receņus, biezputras, dažādus dzērienus, zupas, mērces, salātus, biezeņus, arī pildītus dārzeņus.
Grāmata sagatavota pēc 1928. gada izdevuma, lielā mērā saglabājot tālaika valodas īpatnības.

Vairāk par grāmatu uzzini šeit!

Gaidīsim jūs pēc dāvaniņām Sieviešu Kluba redakcijā Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas), jebkuru darba dienu no 9.00 līdz 17.00!

Tavs Sieviešu Klubs