Vasaru noslēdzošais mēnesis

thezeezee
thezeezee 9. septembris 2016 10:17
1472

Nu jau par tradīciju kļuvušais mēneša atskaites blogs ir klāt. Nezinu īsti pati, par ko man ir lielāks prieks – izlikt savas emocijas un iespaidus rakstveidā, padalīties ar SK dāmām savos piedzīvojumos, vai pēcāk pašķirstīt atpakaļ savus rakstus un palasīt, ko esmu darījusi un kas man bija aktuāls. Laikam jau pa druskai no visa. Nu tad aiziet atskaite...

Laiks ģimenei. Ja dažreiz mani mīļie radiņi dara zināmu, ka aizmirsuši kā izskatos, tad noteikti ne pagājušo mēness, jo bija jāsvin gan vairākas dzimšanas dienas, gan kāzu gadadienas, gan jāsatiek mūžību atpakaļ neredzēti attālāki radi. Man vienmēr liels prieks pavadīt laiku ar saviem mīļajiem, jo brīvdienas ir tiešām lieliskas un vienmēr atrodam veidu, kā sevi interesanti izklaidēt. Un izskatās, jo vecāka kļūstu, jo vairāk laika vēlos pavadīt kopā ar ģimeni. Zini ikdienā šķiet, ka jāpaspēj aizbraukt tur un tur, jāiegādā tas un vēl šitais, bet kad esmu kopā ar saviem mīļajiem, viss pārējais šķiet sekundārs. Vairs nekam citam nav nozīmes, ja saproti, ka viss kas Tev vajadzīgs, Tev jau ir tepat līdzās.

20160909100410-51677.jpg

Savs laiks darbam, savs – atpūtai, savs – kultūrai. Šomēness kalendārā bija pāris koncerti, tai skaitā Ineses Galantes Summertime Jūrmalā, Elzas Rozentāles elektroniskā džeza koncerts Kalnciema kvartālā un viesmāksliniekiem Jazz Canibals no Francijas. Visi koncerti bija baudāmi, skaisti, taču Elzas priekšnesums man likās man saistošāks un tuvāks, neraugoties uz to, ka Ineses Galantes koncerta viesmākslinieki bija mērojuši ceļu no tālām zemēm, savukārt Jazz Canibals deva ārā milzīgu enerģijas lādiņu un burtiski spridzināja ar savu uzstāšanos.

20160909100826-17115.jpg

Nevar arī dzīvi pavadīt tikai izklaidēs, tāpēc ik pa laikam izdzinu sevi ielās izskriet kādu līkumu pa rajonu formas uzturēšanai, rakstura audzināšanai un ķermeņa un gara pilnveidošanai. Tas jau sen skaidrs, ka skriešana sakārto domas pa plauktiņiem un dzīve pēc skrējiena vienmēr rādās košākās krāsās. Jāatzīst, ka biju diezgan saudzīga pret sevi un varēju vairāk pasportot, jo pēc pāris dienām jāskrien pusmaratons (AAAāaaa!!!). Ceru, ka viss būs ok un veiksmīgi finišēšu plānotajā laikā.

Kad neskrēju pa rajona ielām, uz darbu vai pakaļ tramvajam, tad aktivitātes tika pārnestas uz kādu no Latvijas upēm. Tradīcijas ir jāciena, tāpēc noorganizēju ikgadējo laivu braucienu ar draugiem, šoreiz izvēlējāmies Kurzemes upi Abavu. Viss nenoritēja tik viegli, kā gaidīts, jo šoreiz nācās cīnīties ar pamatīgu pretvēju, kas nozīmēja papildu slodzi rokām un mazāk laisku brīžu upes viļņos un krācēs. Brīžos, kad netika airēts, laiva sāka virzīties pretēji straumei. Lai vai kā, bija burvīgi silta diena,  skaisti skati pa ceļam, Abavas rumbas krāšņums un spēks, taču visvairāk mani sajūsmināja miers un klusums. Kad pamet pilsētu un dzirdi čalojam putnus, ūdens šļakatas sitamies pret laivas sāniem, čaboņu krūmos, kur kāds putns atradis mājas, tad saproti, ka dzīve ir tiešām skaista, ja apstājies un ieklausies.

20160909100936-91769.jpg

20160909100948-12618.jpg

Ūdens upēs un ezeros šīs vasaras noslēgumā mani neaicināja uz veldzi, jo nebija tāds karstums, bet tas nenozīmē, ka aktivitātes uz ūdens tika aizmirstas pavisam. Nebūt ne! Izdomājām uzrīkot meiteņu pasākumu, tāpēc ar draudzeni devāmies uz Pērnavas SPA viesnīcu, lai pavadītu skaistu nedēļas nogali mierīgā atpūtas ritmā, pastaigātu pa Pērnavu, paplunčātos baseinos, izsildītos pirtīs un palaiskotos džakuzi, bet galvenais iemesls - nosvinētu viņas dzimšanas dienu. Piepildošs enerģijas lādiņš visai nākamai nedēļai garantēts.

Beidzot piepildīju arī vienu no saviem sen noliktajiem mērķiem, ko gribēju izdarīt – mani jau sen vilināja baskāju taka, uz kuru beidzot biju aizbraukusi, izstaigāju un tiešām izbaudīju šo pasākumu. Jāteic, ka pilsētnieces pēdas tiešām dabūn trūkties, pārvarot akmeņu takas, čiekuru asumus, mālu peldes un pat stiklus! Pēc pārbaudījuma pēdiņas tiešām dikti novērtēja maigo un gludo sajūtu, kāda ir staigājot apavos. Noteikti iesaku šo vienkāršo, bet tik jauko izklaidi – pārbaudīt savas pēdu nervu šūnas un izturību.

20160909101723-52711.jpg

Augusts manā dzīvē vienmēr ir bijis īpašs mēnesis, jo tas ir arī mans dzimšanas dienas laiks, un man jau Tev nav jāstāsta, ka pirms dzimšanas dienas dažreiz esi tāds – nekāds. Manā gadījumā arī ik pa brīdim kāda dīvaina doma iespraucās prātā, izlīda pāris ķildas ar partneri, iesējot šaubu graudu par mūsu kopīgo nākotni, un brīžiem iestājās neoma, brīžiem gribējās mainīt darbu... Varbūt tāpēc augustā ļāvos sevi palutināt daudz vairāk kā citkārt – nopirku sev foršu kleitu, ko jau biju noskatījusi pāris mēnešus atpakaļ, aizgāju smalkākās pusdienās, iegādāju rudenīgus ziedus mājai, palutināju sevi ar masāžu. Jutu, ka man nedaudz jāpiebremzē dzīves temps, tāpēc ļāvu sev nedaudz mierīgāk pavadīt šo mēnesi. Varbūt kāda pasākuma vietā izvēlējos palikt mājās ar jaunāko žurnālu un vīna glāzi. Un šomēness tieši tas man derēja.

20160909101203-94359.jpg

Un tā arī pienāca augusta beigas ar manu dzimšanas dienu. Šogad man palika trīsdesmit. Jāatzīst, ka šī bija pirmā gadu pārmaiņa, ko negaidīju, taču tas nenozīmē, ka nesvinēju. Biju gan nedaudz kā no laivas izmesta, pati nezinot kā gribu svinēt, kur un ar ko, taču beidgās nolēmu šo dienu pavadīt ar mīļoto SPA viesnīcā. Skaista viesnīca, neierasta vide, vakariņas restorānā (jāatzīst, ļoti nebaudāms ēdiens restorānā, bet neļāvu tam sabojāt vakaru), vīns un SPA baseini.. Mierīgs, bet skaists vakars divatā. Pāris dienas vēlāk noorganizēju daudz skaļāku ballīti ar draudzenēm un jāsaka, ka dzimšanas diena ir sagaidīta, izbaudīta un nosvinēta godam. Nu skatīsimies, ko nesīs jaunā desmitgade! 

20160909101001-25553.jpg

Bet tikmēr priecājos par ziediem, kas joprojām mani priecē ik dienas!

20160909100917-11641.jpg

Augusta jaunumu konkurss

20160829142329-64864.jpg

Jumavas grāmatas – Tava laika patiesā vērtība!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
thezeezee 12. septembris 2016 09:52 LosOjosVerdes

Nu tāda ir mana daba. Paldies :)!

thezeezee 12. septembris 2016 09:52 Kerstyna

Paldies :)! Kustība ir mans otrais vārds..

LosOjosVerdes 12. septembris 2016 07:37

Ļoti skaists mėnesis. Jau atkal esi bijusi kustībā(Y)

Kerstyna 10. septembris 2016 15:38

Tiem, kuru ir kustībā, visas vecumposmu krīzes iet pāri neskarot, jo viņiem nav laika par to domāt :) Un es domāju, ka Tev nav laika priekš pašpreparācijas :) Ļoti jauks blogs(Y)

Ciao 10. septembris 2016 12:04

Tā smukā fuksija (inlove)

thezeezee 9. septembris 2016 14:05 Kaķmeitene

Varbūt.. Laiks rādīs :)

Linduchy 9. septembris 2016 11:06

Skaisti! :) (F)
30 ir tikai cipars, tam nav nekādas nozīmes - dzīvē NEKAS nemainās, ja pati to neierosini :D

rasas 9. septembris 2016 11:06 thezeezee

Man gan laikam šis 30 gadnieku pārdomu mirklis bija uznācis 28 gados, kad visu pārvērtēju.. tāpēc 30 tiešām vienkārši gaidīju kā skaitli, kas vienkārši iestājas un viss - uz kādu laiku MIERS! ;) :)

thezeezee 9. septembris 2016 10:51 rasas

Man laikam šis skaitlis likās svarīgs, jo man bija priekšstats, kā dzīvošu šajā laikā. Būtībā tāds kā atskaites punkts, vai ir tā, kā biju iedomājusies savu dzīvi. Bet nekas jau nav mainījies pa lielam :)

Jā, mēnesis - kā jau vasara un siltais laiciņš, kas beidzot uzradās -tiešām bija jābauda .

rasas 9. septembris 2016 10:41

Jāteic - ļoti sajūtām garšīgs mēnesis! :)
P.s. es gan gaidīju, kad man beidzot paliks 30 un varēs atkal dzīvot tālāk NORMĀLI :D jo šķiet, ka citus apkārt vairāk uztrauca šis skaitlis 30 nekā mani.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā