Vārda "laiks" nozīme...

queliite
queliite 23. janvāris 2011 00:00
478

Šodien noskatījos filmu "Pēdējais atvaļinājums". Tas lika daudz ko pārdomāt,gan par to kā pavadam laiku un kā paiet mūsu ikdiena... Pirms nenotiek kas briesmīgs,mēs nemaz neapzināmies,cik daudz lietas mēs atliekam,cik daudz nepadaram,attaisnojoties ar to ..ka nav laika...


Par to ir arī šīs filmas pamattdoma-attopjamies tikai,tad,kad jau ir par vēlu. Pēc tam nāk nožēla-cik maz es smējos,cik maz es ceļoju,cik maz es mīlēju...cik maz es baudīju dzīvi-pārmetumi sev. Bet kam tas ir vajadzīgs?

 

 Tagad kad mēs tā katra atskatamies-ko mēs redzam-vai esat visu pietiekami priekš sevis izbaudījušas,vai tikai atlikušas un kaut ko gaidījušas?

 

Kāds zināms cilvēks man atsūtīja šādu tekstu,manuprāt, šī "spēle" patiešām saskan ar to vēlos Jums pateikt! Tapēc izlasiet un sāciet mainīt dzīvi!!

 

Katru rītu banka tavā kontā ieskaita 86400 latu.Taču šai spēlei ir savi noteikumi, jo katrai spēlei tādiir!

 

Pirmais noteikums ir:Visu, ko neesi izdevis dienas laikā, banka tev atņem, tu nevarišo naudu tā vienkārši citā kontā ieskaitīt, tu vari to tikai izdot. Bet katru rītu, Kad tu pamosties, banka atver jaunu kontu ar 86400 latu nākošai dienai.

 

Otrais noteikums ir:Banka var šo spēli jebkurā brīdī pārtraukt, jebkurā laikā pateikt: Viss ir beidzies. Spēle ir galā. Banka slēdz tavu kontu, un tu nesaņemsi vairs jaunu.Ko tu darīsi????Vai tu pirksi visu, ko vēlēsies????? Ne tikai priekš sevis, bet ar priekš tiem mīļajiem, kas tev ir blakus???? Varbūt pat tiem cilvēkiem, kurus tu nepazīsti, tā tu naudu neizdosi tikai priekš sevis... Varbūt tu mēģināsi izdot katru santīmu, lai izmantotu šo iespēju, bet varbūt ...

 

Īstenībā spēle ir dzīves realitāte: Katram no mums ir sava"Laika banka".... Mēs tikai to neredzam...Katru rītu, kad mēs pamostamies, mēs saņemam 86400 sekundes mūsudzīves, ko dāvina diena, un vakarā, kad aizmiegam, šis laiks tiek mums atņemts...

 

Tas, ko mēs šai dienā nepiedzīvojam, ir pazudis uz visiem laikiem, nogrimis nebūtībā, vakardiena ir pagājusi.Katru rītu šis konts tiek no jauna piepildīts, bet banka var kontu jebkurā laikā slēgt, bez brīdinājuma....

 

Ko tu katru dienu dari ar savām 86400 sekundēm? Vai tās nav vērtīgākas par tiem 86400 latiem?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 23. janvāris 2011 09:39

Tai brīdī, kad nākam šajā pasaulē (es teiktu pat mazliet agrāk), sākas laika atskaite un gatavošanās nāvei. Mēs nezinām kad šis brīdis pienāks, bet mēs ne vienmēr novērtējam un apzināmies to, ka laiku, kas mums dots nav vēlams izniekot.

23. janvāris 2011 00:37

Jā jāpadomā.