Vakardienas Sieviešu Kluba maģijas vakars

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 31. jūlijs 2010 07:33
492

Es jau biju paspējusi noilgoties pēc mūsu regulārajiem Sieviešu Kluba vakariem un tāpēc man ir prieks, ka vasaras svelme ir rimusies un mēs varējām tikties vienā brīnišķīgā Kluba pasākumā! Paldies visām meitenēm, kas atnāca un baudīja šo vakaru kopā ar mums!

 

Man jāatvainojas par bildēm, man tās palika smalkajā fotoaparātā un jāgaida līdz pirmdienai, kad kāds man palīdzēs tās dabūt no turienes laukā:) Bet ceru, ka Rozhuks iesūtīs savu reportāžu un tad jau būs skaidrs, kā aptuveni mums gāja pirmajā Sieviešu Maģijas vakarā!

 

Esam arī safilmējuši smukus sižetiņus - tad jau sekojiet līdzi videopadomiem šeit pat portālā!

 

Katrā ziņā man pašai bija ļoti interesanti! Vakar mēs tikāmies ar Reiki meistari Daci Picalcelmu, dziednieku un mistiķi Aldi Ķeviņu un taroloģi Māru Veidemani.

 

Trīs dažādi ceļi, trīs dažādas personības un viens vienojošais faktors - dzīves patiesības un harmonijas meklējumi!

 

 

Ezotērika mani vienmēr ir ļoti interesējusi un uzrunājusi, lai gan ir bijis laiks, kad esmu tur tā iekūlusies, ka grūti bija tikt laukā un tāpēc uz garīgo meklējumu lauciņu skatos vienmēr ar zināmām aizdomām:) Bet tā jau ir manis pašas problēma - ko laist caur sevi, ko nē.

 

Kā teica Reiki meistare Dace - paskaties uz pasauli ar dažādām acīm! Plašāk, tālāk, dziļāk! Ja grūti pieņemt vienu teoriju, zini, ka tās ir tik daudz, jo mēs esam tik dažādi! Tomēr- mēs - cilvēki - visi esam arī Viens un tāpēc nav būtiski, pa kuru ceļu dodamies pie Augstākā.

 

Mans priekšlikums būtu līdztekus dažādiem tematiskiem Sieviešu Kluba kursiem un pasākumiem garīgo meklējumu vakarus atstāt kā regulāru iespēju iepazīties ar Latvijā praktizējošiem dziedniekiem, interesantiem cilvēkiem, meistariem, ārstiem, Skolotājiem, dzīves pārmaiņu speciālistiem, mācītājiem un daudziem jo daudziem citiem, kas palīdzētu sievietēm labāk izprast sevi un savu vienotību ar dabu, Visumu.

 

Tas ir interesanti, ja būs dažādība un tad katrai no mums ir iespēja varbūt atrast kaut ko sev!

 

Paldies jums, ka esat!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 31. jūlijs 2010 11:43

Mmmm, prieks, ka jums forši gājis!!!
Gaidam bilžas!!!")

Rebeka 31. jūlijs 2010 10:34

Bija super, vēl šorīt jūtu šampānieša sekas... eheheh...