Vairāk kā tikai hobijs

Autors: Linduchy, 2015. gada 1. maijs, 00:12:14
Vairāk kā tikai hobijs

Pirms desmit gadiem man bija lielos vilcienos skaidra nākotnes vīzija – ko es gribu darīt, kāda vēlos būt un, vissvarīgākais - es zināju, kas man ir jādara, lai sasniegtu savus mērķus. Bet tad dzīve sagādāja vienu pārbaudījumu aiz otra. Brīžiem šķita, ka kāda augstāka vara saliek manā dzīves ceļā šķēršļus, lai pārbaudītu manu pacietību, izturību un apņēmību. Laikam ritot, sapratu, ka nospraustais mērķis un iedomātā shēma tā sasniegšanai vairs neatbilst manai būtībai. Es biju mainījusies. Toreiz, kad nekas vairs nenotika pēc plāna, sāku aizdomāties, ka, iespējams, tieši tāds arī ir īstais plāns. Ļāvu liktenim ieviest korekcijas savā darbības sfērā, īpaši nepārdzīvojot par to, jo jaunā nodarbošanās sagādā prieku manai mākslinieciskajai dvēselei vēl aizvien.

Mana darba ikdiena pārsvarā tiek pavadīta pie datora, veidojot un vadot dažādus dizaina un reklāmas projektus, vai ar fotoaparātu rokās. Nejauši uzietā Sieviešu kluba vietne divu gadu laikā kļuvusi par neatņemamu ikdienas daļu – mīļu hobiju, kur izlikt savas domas un iespaidus blogu veidā, kā arī šeit sastapu daudzas fantastiskas meitenes – Paldies jums, manas mīļās meitenes! Tagad varu droši teikt, ka Sieviešu klubs bija tā mistiskā daļiņa, kuras man reizēm tik ļoti pietrūka ikdienā.

Sākot no šī mēneša, Sieviešu klubs man vairs nav vien hobija līmenī – ar prieku esmu uzņēmusies šī kuģa stūrēšanu. Man ir vairākas idejas, kuras centīšos pakāpeniski realizēt Sieviešu klubā, lai šis portāls atdzīvotos un uzplauktu kā daba maija mēnesī. Protams, esmu atvērta jaunām idejām un ierosinājumiem no jūsu puses. Savu un portāla iespēju robežās centīšos tās īstenot, tāpēc droši rakstiet!

Mans mērķis ir Sieviešu klubs ar pievienoto  vērtību. Vietne, kur katra no jums varēs atrast tieši to, kas visvairāk interesē. Vietne, par kuru ar lepnumu var stāstīt draudzenēm un kolēģēm, aicinot tās pievienoties. Vietne, kurā ar prieku var veidot savus blogus, nebaidoties no „knābātāju uzlidojuma“.

Mums kopā viss izdosies!

Linda