Vairāk kā tikai hobijs

Linduchy
Linduchy 1. maijs 2015 00:12
1786

Pirms desmit gadiem man bija lielos vilcienos skaidra nākotnes vīzija – ko es gribu darīt, kāda vēlos būt un, vissvarīgākais - es zināju, kas man ir jādara, lai sasniegtu savus mērķus. Bet tad dzīve sagādāja vienu pārbaudījumu aiz otra. Brīžiem šķita, ka kāda augstāka vara saliek manā dzīves ceļā šķēršļus, lai pārbaudītu manu pacietību, izturību un apņēmību. Laikam ritot, sapratu, ka nospraustais mērķis un iedomātā shēma tā sasniegšanai vairs neatbilst manai būtībai. Es biju mainījusies. Toreiz, kad nekas vairs nenotika pēc plāna, sāku aizdomāties, ka, iespējams, tieši tāds arī ir īstais plāns. Ļāvu liktenim ieviest korekcijas savā darbības sfērā, īpaši nepārdzīvojot par to, jo jaunā nodarbošanās sagādā prieku manai mākslinieciskajai dvēselei vēl aizvien.

Mana darba ikdiena pārsvarā tiek pavadīta pie datora, veidojot un vadot dažādus dizaina un reklāmas projektus, vai ar fotoaparātu rokās. Nejauši uzietā Sieviešu kluba vietne divu gadu laikā kļuvusi par neatņemamu ikdienas daļu – mīļu hobiju, kur izlikt savas domas un iespaidus blogu veidā, kā arī šeit sastapu daudzas fantastiskas meitenes – Paldies jums, manas mīļās meitenes! Tagad varu droši teikt, ka Sieviešu klubs bija tā mistiskā daļiņa, kuras man reizēm tik ļoti pietrūka ikdienā.

Sākot no šī mēneša, Sieviešu klubs man vairs nav vien hobija līmenī – ar prieku esmu uzņēmusies šī kuģa stūrēšanu. Man ir vairākas idejas, kuras centīšos pakāpeniski realizēt Sieviešu klubā, lai šis portāls atdzīvotos un uzplauktu kā daba maija mēnesī. Protams, esmu atvērta jaunām idejām un ierosinājumiem no jūsu puses. Savu un portāla iespēju robežās centīšos tās īstenot, tāpēc droši rakstiet!

Mans mērķis ir Sieviešu klubs ar pievienoto  vērtību. Vietne, kur katra no jums varēs atrast tieši to, kas visvairāk interesē. Vietne, par kuru ar lepnumu var stāstīt draudzenēm un kolēģēm, aicinot tās pievienoties. Vietne, kurā ar prieku var veidot savus blogus, nebaidoties no „knābātāju uzlidojuma“.

Mums kopā viss izdosies!

Linda

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 6. maijs 2015 18:55 rasas

Paldies ;)

rasas 6. maijs 2015 18:27

Ak, jel! Man tikai tagad pieleca - esmu žirafe ar garu kaklu! :D
Catwoman (Linda) - lai izdodas! :)

Linduchy 6. maijs 2015 17:23

Paldies, paldies, meitenes! Es tiešām ceru, ka ar neatlaidīgu darbu mēs kopā atdzīvināsim SK :) (F)

Nymph 5. maijs 2015 16:29

Arī mani apsveikumi ar jaunu sākumu! Lai mūza un darboties prieks vienmēr Tevi pavada rūpējoties par SK "dārziņu" :) (F)

vecsprofils 4. maijs 2015 15:40

Ooo, tas ir forši! Svaiga vēsma SK! (Y)(party)

hiperkeri 3. maijs 2015 17:42

Rebeka- jesss!!!:D:D
LInda- opā,nu apsveicu! Nemaz nezināju,ka notiek šādas pārmaiņas,bet es arī esmu tas cilvēks,kas visu uzzina pēdējais:D:D
Lai veicas!

Rebeka 2. maijs 2015 20:40

upss, kaut kā iztrūkst pirmā teikuma beigas :D :D :D Gribēju teikt lai neapsīkst saskaroties ar grūtībām :)

Rebeka 2. maijs 2015 20:39

Novēlu Lindai, izturību, iedvesmu, panākumus un, lai darba spars un entuziasms neapsīkst saskaroties :)

Mana dzīve nu ir pamatīgi izmainījusies, ir jaunas,, dažādas nodarbošanās, kuras aizņem arvien vairāk un vairāk laika. Taču es apsolos jūs nepamest, brīvos brīžos gan jau "uzcepšu" kādu blogu, vai piedalīšos konkursos (yess tagad drīkstu :D :D :D ).

Kerstyna 1. maijs 2015 16:00

Tad jau manīs :)

mazaa raganina 1. maijs 2015 10:35

(F)(F)(F)Lai izdodas mums visām kopā!!!

Linduchy 1. maijs 2015 10:31 Nikte

Galvenais, ka virzība notiek :) (Y)

Nikte 1. maijs 2015 10:25

(Y)(F)(F)(F)(F) es arī lēnam virzos uz savu bērnības sapni (emo)