Vai Tu esi garīgi pamodusies?

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 1. aprīlis 2012 00:00
744

Protams, jautājums par garīgumu ir strīdīgs, tomēr tas mūsdienu pasaulē ir visai aktuāls. Skatoties, kā līdztekus materiālismam un skaudram kapitālismam plaukst un zeļ dažādas ezotērikas skolas; kā saplūst dažādas tradicionālās reliģijas; ar kādiem tempiem jogas veidi un paveidi pārņem pasauli - tas viss liecina, cilvēki bez garīguma iztikt nav varējuši un nevarēs nekad.

Mūsu laikos ļoti populāri ir visu miksēt - kaut ko paņemt no šā un no tā. Rietumu cilvēks ir gatavs pamest visu un doties uz dzīvi Indijā, savukārt, tā pa to laiku pārvēršas par milzīgu attīstības mašīnu Rietumu virzienā un globalizācijā. Pasaulē viss notiek kā sajucis, un mēs katrs šajā haosā pa vidu mēģinam atrast kaut drusciņ spēka nesajukt prātā.

{smallpic:1}

Garīga pamošanās, jeb angliskais apzīmējums "awakening" ir cilvēka nepieciešamība būt sev pašam - atrast savu kodolu un dzīves jēgu, kaut ko daudz lielāku par iepirkšanos vietējā lielveikalā, nodokļu maksāšanu, krāšanu pensijai un patērnieciski trulu dzīvi.

Pamodies cilvēks ārēj nekā neatšķiras no "aizmigušā" - viņš tikai dzīvo daudz interesantāk un atļaujas daudz vairāk iziet ārā no rāmjiem. Riskē, rada, nosaka pats savu dzīvi, atmet vecas un iesīkstējušas lietas un paradumus - to,kas viņam vairs nekalpo.

Aizmigušais bieži čīkst un vaino citus savā nelaimē. Ieņem upura pozu. Ir pasīvs , neizlēmīgs, slimo ar dažnedažādām kaitēm, vainojot vīrusus un valdību.

Pamodušais rada pats savu republiku - darbības lauku, uzņemas atbildību par savu veselību, neskatās ziņas un TV, darbojas ar savu lietu, kā dēļ viņš piedzimis šajā pasaulē.

Pamodušais bieži vien ir laimīgs. Izņemot brīžus,kad saprot - kādā patiesībā bedrē mēs esam nonākuši un kādā grīstē visu salaiduši. Kā apvainojuši un piesmējuši Zemes māti. Kā tāda parazītu suga, kas piesārņo un izrij visu, kam iet pāri.

Ko dod, ja atver acis?

1. Paskaties uz savu dzīvi bez ilūzijām. Laiks iet uz priekšu, jaunākas nepaliekam, vismaz gudrākām gan vajadzētu kļūt. Novērtē savas neizdošanās - vai gadījumā neskrien pakaļ ilūzijai? Par kaut kādu mistisko iedomāto sevi,kas sastāv no kaut kur saskatītām bildītēm? Sava Īstā, Patiesā ES atrašana ir liela laime!

2. Paskaties uz to, ko dari! Cik jēgpilns ir tavs darbs? Vai tas patīk tev pašai, palīdz cilvēkiem? Varbūt strādā tikai dienišķās iztikšanas dēļ, ar gariem zobiem? Bagātību nav iespējams iegūt darot nemīlamu darbu, jo arī nauda ir enerģijas ekvivalents. Tur, kur nav enerģijas, nav arī naudas..

3. Paskaties uz savām attiecībām! Cik novērtēta, laimīga un mīloša tajās esi? Vai kopā kaut ko radāt? Kaut vai bērnus, bet varbūt kaut ko vairāk? Kāpēc esat kopā? Vai esat atklāti viens pret otru? Vai vari atklāti atzīt - Viņš tevi pazīst labāk kā jebkurš cits un Tu vari būt Tu pati šajās attiecībās?

 

Par garīgo pamošanos tagad tiešām runā daudz.

Es iedvesmojos no www.soundstrue.com - ļoti labs radio par šo tēmu>>

Man patīk jogas centrs "Miervidi" - www.miervidi.lv. Brīnišķīgi skolotāji un Kundalini joga!

Garīga mūzika visdažādākajām skolām, tradīcijām un gaumēm - www.calmradio.com

Latvijā ir arī labi garīgās atmošanās festivāli, piemēram,www.garavasara.com

 

Pievienoju mazu, jauku video par šo tēmu>>

Sieviešu Kluba diskusijai: Vai jūties "pamodusies"?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
banderoso 2. aprīlis 2012 12:03

Sandija - paldies par blogu (Y)

guakamole 1. aprīlis 2012 16:22

pat joga tagad maksā dārgi...tas ir kā kults...vispār lai lamīgi dzīvot vajag tikai ievērot 10 baušļus, liekas ka ir viegli, bet tas arī ir grutākāis

rasas 1. aprīlis 2012 14:59

...pat uz baznīcu bez piecīša nekādi, tāpēc, kāds garīgus, kāda atmošanās?
Raksts patika, paldies, Sandija.

1. aprīlis 2012 11:38

re, tu jauc nepieciešamīgu ar vertību. vertība ir tad, kad materiālai paliek galvenais dzīvē. neviens taču nesaka, ka tagad nedrīkst ģerbties, ēst, dzīvot dzīvoklī, iekārtot to – muļķības taču! slikti ir tad, kad tas palies galvenais dzīvē ;)
internetā par šādu tēmu nav prātīki diskutēt, jo pārāk gari un pārāk daudz dažādu aspektu, tev tiesa :)
lai forša diena!

smukaa 1. aprīlis 2012 11:12

Gari sanāca,bet..es negribu ne ar vienu strīdēties (emo) :)
Katram tas garīgais ceļš un pamošanās ir savādāka..Katrs pie tā nonāk pa savu ceļu!
Lai veicās! ;)

smukaa 1. aprīlis 2012 10:37

Un vispirms ir jābūt ticībai sev un saviem spēkiem,tad var runāt tikai par Dievu,Budu..vai kas tur katram ir;)
Esmu par pozitīvo domāšanu,un viss notiek!Tam nevajag nekādus līdzekļus,nevajag braukt uz Indiju vai kalnos iet meditēt,nevajag mainīt ēdienkarti..Un man tas darbojas;)

smukaa 1. aprīlis 2012 10:34

Runājot par materiālām vērtībām..pat klosteros viss nekrīt no gaisa,cilvēkiem vajag ko vilkt mugurā,ko ēst,ar ko kurināt krāsni utml.,tas viss ir materiāls un jānopelna,vai..jālūdz,lai citi to ziedo!!!

1. aprīlis 2012 10:27

garīgas pamošanās ir garš, sarežģīts ceļš, kas sastāv no daudziem "līmeņiem" un posmiem. ir protams izņemumi, kuriem atvēras tā saucamā "garīga acs", un viņi aiziet visu pamošanas ceļu salīdzinoši ātri, taču pārsvarā šīs ceļš aizņem visu mūžu.
to, kas aprakstīja Sandija – ir saprašanas, ka dzīvē trūkst kaut kā lielāka, kā materiālas vērtības un pirmais ieskats savā dzīvē no cita punkta.
tieši pašlaik lasu fenomenāli vertīgu grāmatu "Reliģiskās pieredzes aksiomas", tur ļoti ļoti labi viss ir paskaidrots.

smukaa 1. aprīlis 2012 10:20

Sen esmu pamodusies,bet savai izpētei man nevajag jogu vai ko tml.
Par to pirmo punktu..nepiekritīšu,jo darbs man ļoti patīk,tajā uzņemu enerģiju..uz darbu eju ar prieku,bet..atalgojums no tā nemainās,jo valsts iestādē strādājošajiem alga ir tāda kāda tā ir;) Var jau teikt,ka tad nav īstais darbs..Nekā,šī ir tā vieta,kur Liktenis mani jau otreiz ir aizvedis...
Par vīrusiem utml.,slimojusi neesmu jau vairākus gadus,un šajā gadījumā liela nozīme ir norūdīšanās ietekme;)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā