Vai kontracepcija var būt zaļa?

pece
pece 19. jūlijs 2012 00:00
717

Izrādās var! Un ne tikai dienu skaitīšanas metode ir zaļa!

Nenoliedzami dienu skaitīšana un sava cikla izzināšana ir ekoloģiska izsargāšanās metode, tomēr kā vienmēr aktuāls jautājums, ko darīt tajās dienās, kad skaitīšana nepalīdz. Zinu, zinu ir daudz dažādu iespēju, bet ja nu tomēr gribas būt konservatīvai?

Izrādās, ka tas nav nekas neiespējams, jāņem talkā lateksa prezervatīvi, kas ar laiku izgāztuvē sadalās. Daļai ražošanas procesā pievieno kazeīnu, ko iegūst no piena, bet ja nu gribas vegāniskus prezervatīvus, tad kopš 1999.gada ir pieejami lateksa prezervatīvi arī bez kazeīna.

Savukārt pārējo materiālu prezervatīvi bioloģiski nenoārdās.

Pastāsti, kā Tavā ikdienā šobrīd izpaužas „zaļais dzīvesveids” un piedalies blogu konkursā>>

Balva

„Stenders” dāvanu komplekts ar Rožu ziedūdeni-toniku un ziepītēm „Ledusroze”. 

Atsvaidzinošais ziedūdens-toniks ar majestātisko rožu aromātu patiesi mīloši rūpējas par tavu ādu. Tas maigi attīra ādu rītos un vakaros, kā arī dienas laikā sniedz tai tik vajadzīgo mitrināšanu. Piepildīts ar alantoīnu, dabiskas izcelsmes taukskābi, kas acumirklī parada tavu ādu samtaini gludu. Vērtīgais rožūdens izzinās katru tavas ādas vajadzību, ik mirkli atsvaidzinot kā liega vēja pūsma. Nesatur: parabēnus, silikonus, PEG, sintētiskās krāsvielas.

Vairāk par Stenders kosmētiku lasi šeit>>

Vai Tu "dzīvo zaļi"? Pastāsti, kā tieši! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies