Vai izbaudījāt jūliju?

Linduchy
Linduchy 1. augusts 2016 00:00
2561

Jūnija atskaitē mudināju visas baudīt - vai jūs klausījāt mani? :) Ceru, ka jūlija atskaitēs varēs to redzēt :)

Mans jūlijs līdzinājās Himalaju kalniem :D Nē, diemžēl, uz Himalajiem es ceļojumā nedevos, bet ir teiciens: "Ja kalns nenāk pie Muhameda, tad Muhameds iet pie kalna". Nu manā gadījumā bija otrādi - Himalaju kalni ienāca manā dzīvē. Nācās uz savas ādas izjust gan kalnu virsotni, gan ieleju, gan aizu. Bet es esmu dzīva! Tā ir labā ziņa. Un ir vēl viena labā ziņa - tas, kas mani nenogalināja, padarīja mani tikai stiprāku :)

Bet atgriežamies pie baudas :D Un jūlijā dažādu baudījumu tiešām netrūka!

Mēnesi ieskandināja renesanses komponista Orlando di Lasso skaņdarbi flāmu senās mūzikas ansambļa Zefiro Torna un pašmāju a capella ansambļa Putnu dārzs izpildījumā koncertprogrammā Lassus Pub Crawl. Sākumā bija plānots doties baudīt šo koncertu uz Liepāju - bet "cilvēks plāno, Dievs smejas". Koncertprogrammu sanāca baudīt Mazajā Ģildē - un tas bija fantastiski. Laikam tā tam bija lemts notikt, ka šo lielisko izpildītāju uzstāšanos klausījos atbilstošā vidē un aurā. Pēc koncerta pārņēma tāda neviltoti tīra un apgarota sajūta – īsts baudījums dvēselei!

20160731130847-70709.jpg

Mēneša prieks – Sieviešu Kluba mazās grupiņas harmoniskā iekļaušanās lielā un superforšā pārgājienu mīļotāju grupā, pieveicot 26km izturības pārgājienu ap Lilastes ezeru un Dūņezeru. Fantastiska diena, neaizmirstami piedzīvojumi, iepazīti lieliski cilvēki un “apēsta laimes saulīte” - jā, tieši tā mans vīrs teica, ka pēc šī pārgājiena no manis nākot laimes starojums. Saskare ar dabu veicina domu attīrīšanos no sadzīviskām problēmām – pārbaudījums miesai un baudījums garam.

SK pārgājiena dalībnieces redakcijā gaida diplomi ;)

20160731130945-12109.jpg

Modes baudījums - Aleksandra Vasiļjeva izstāde Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā “Pieradinātā daba. 18.-21. gadsimts”. Daba iedvesmo, mākslinieki rada, tauta apjūsmo. Aleksandram Vasiļjevam ar radošo komandu kārtējo reizi ir izdevies izveidot interesantu izstādi par modes vēsturi. Šoreiz uzmanības centrā ir dabas motīvi – jūra, meži un savanna, faunas un floras dažādība. Arī tev noteikti skapī ir vai ir bijusi kāda puķaina kleita. Mazas meitenes, sievietes un pavecākas kundzītes – kleita ar ziedu apdruku ir neatņemama sieviešu dzimuma garderobes sastāvdaļa jau gadsimtiem ilgi.

20160731131104-36107.jpg

“Grāmatu rīma” – tā varētu būt mana oficiālā iesauka jūlijā :D Netipiski vasaras karstākajam mēnesim, bet sanāca tiešām daudz lasīt. Iegrimu grāmatu stāstos, atbrīvoju prātu no ikdienas problēmām un baudīju – dažu grāmatu vairāk, citu – mazāk, bet kopējā baudījuma bilanse ir pozitīva. Milzīgs prieks, ka izdevniecības iepriecina lasītājus ar tik dažādiem un lieliskiem romāniem. Apskatu par katru izlasīto grāmatu jau publicēju iepriekš – Nimfas, Čūskas ēna, Daringemholas pirmās divas daļas, Sofijas noslēpums un Flamingu lagūna.

20160731131230-91943.jpg

Jūlija kultūras baudījuma programmu papildināja VIII Starptautiskais tautas deju festivāls “Sudmaliņas”. Festivālā piedalījās deju kolektīvi no Latvijas, Armēnijas, Baltkrievijas, Gruzijas, Polijas, Turcijas. Skaists un iedvesmojošs izpildījums, lieliska iespēja salīdzināt mūsu tautas deju tradīcijas ar poļu jampadraci un karstasinīgo kaukāziešu un turku sniegumu. Pirmo vietu konkursā ieguva Poznaņas Tehnoloģiju universitātes tautas deju ansamblis POLIGRODZIANIE no Polijas, otro - Ečmiadzinas klostera un AGBU (Vispasaules armēņu labdarības savienība) deju ansamblis AMBERD no Armēnijas. Trešo vietu konkursā dalīja deju grupa MUSH no Armēnijas un Talsu tautas nama deju kolektīvs TALSU KURŠI no Latvijas. Bet festivāla konkursā Grand Prix un naudas balvu 1000 eiro apmērā saņēma Batumi kultūras nama Envera Habadzes vārdā nosauktais Valsts horeogrāfiskais ansamblis BATUMI no Gruzijas.

20160731131255-11261.jpg

Jaunumi kosmētikas plauktā īsti piestāv aktīvai vasarai, kuru piepilda festivāli, sportiskas aktivitātes, ceļojumi un izklaides draugu kompānijā. ARTISTRY Pacific Lights vasaras kolekcijā ir 5 dažādu toņu lūpu spīdumi, kuri veidoti, iedvesmojoties no saulainās un krāsainās Kalifornijas un enerģijas dzēriena XS Power Drink. Jaunais ARTISTRY lūpu spīdums patīkami pārsteidza - iebūvētais LED apgaismojums un spogulītis – ļoti stilīga fīča, tagad varēs uzkrāsot lūpas ar mirdzošu, mitrinošu, noturīgu un patīkami kņudinošu lūpu spīdumu pat nakts vidū pie jūras, vērojot krītošo zvaigžņu lietu. Uzklājot uz lūpām, tonis nav pārāk intensīvs, drīzāk gan piešķir vieglu tonējumu un mirdzumu. Iztur dzēriena, ēdiena un skūpstu baudīšanu – tonējums pazūd, bet paliek neliels mirdzums un patīkami mitrinātu lūpu sajūta. Garšas nav, bet viegli smaržo pēc mētrām, arī uzklājot uz lūpām, ir jūtams mētru svaigums un patīkama kņudēšana.

Runājot par enerģijas dzērienu lietošanu uzturā – nu jāsaka, ka neesmu enerģijas dzērienu kaismīga atbalstītāja, taču reizēm gadās, ka enerģijas lādiņš ir tukšs, bet ir nepieciešama uzmanības koncentrēšanās problēmu atrisināšanai. Tā kā jūlijā man darba ķezas gadījās vairāk kā gribētos … un gadījās tieši vēlos vakaros, kad mans organisms ir pieradis ieritināties mīkstā segā un skatīt krāsainus sapņus, tad XS Power Drink noderēja. Šis enerģijas dzēriens ir iedarbīgs, bet novērtēju to, ka tam nav raksturīgās ķīmiskās garšas. Tas ir viegli gāzēts, nekairināja kuņģi un “nesita burbuļus degunā”. Dzēriens satur B kompleksa vitamīnus, sulas piedevu un citas spēcinošas sastāvdaļas, nesatur cukuru. Enerģijas efektu saglabāja vairākas stundas.

20160731131404-73590.jpg

Jūlija izskaņā man sanāca nostalģisks muzikāls baudījums grupas “Fools Garden” koncertā muzikāli izklaidējošā klubā 9. vilnis. Citronkoka meldiņš un vārdi skanēja galvā pirms koncerta, tika skaļi dziedāti koncerta laikā un turpina skanēt galvā arī pēc koncerta :D Lai arī grupai ir citi forši muzikāli gabali, tomēr tieši Lemon Tree bija, ir un mūžīgi paliks šīs grupas muzikālā vizītkarte (vismaz Latvijā noteikti).

20160731131433-23501.jpg

Kaut kā man baudījumu piepildītā jūlija atskaite sanāca dikti gara, bet noslēgumā vēl par garšas kārpiņu baudījumu. Un te nu es nevaru nepieminēt "kūku čakras" atvēršanos un TRIKATA jaunu Sniega bumbu ienākšanu manā virtuvē.

20160731131525-46154.jpg

Jaunās Sniega bumbas ar baravikām – ņam, ņam. Tika izmēģinātas gan vienkārši uz maizītēm, gan salātos, gan māla podiņos ar jaunajiem kartupelīšiem, fenheli un dillēm. Ja nav pa rokai īstu sēņu, sniega bumbas ar baravikām piešķirs gardo sēņu garšu. Savukārt sniega bumbas ar burkāniem jūlijā tika iemēģinātas burkānu-ķirbju biezzupā – gardi, veselīgi un koši :)

Novēlu jums visām košu, gardu un aktīvu augustu, lai tumšajos un vēsajos rudens vakaros pārņemtu patīkamas vasaras atmiņas!

Linda 

20160731131756-54169.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 15. augusts 2016 00:25 °sarkangalvīte°

ROFLROFLROFL

Aggie 10. augusts 2016 15:51

Superīgs tev jūlijs... Un man patīk, kad lūpu spīdumi iztur skūpstus :D

kad biju pusaudze, 12., 13. gadi kādi, kādā žurnālā izlasīju, ka sieviete savā mūžā apēd x kg lūpu krāsas. Vairs neatceros to skaitli. Pēcpusdienā ar draudzeni un viņas tēti gājām uz ezeru peldēties. Mums vienmēr nāca līdzi kāds no vecākiem, lai mūs pieskatītu. Es savai draudzenei paziņoju, ko no rīta izlasīju, bet viņas tētis prasa: "A tur nebija rakstīts, cik daudz lūpu krāsas apēd vīrietis?" :D

Linduchy 1. augusts 2016 10:27 ilzy

Es ceru un ticu (hug)

Linduchy 1. augusts 2016 10:26 Kerstyna

Piesātināts gan...tik miera bik pietrūka :)

ilzy 1. augusts 2016 10:07 Kaķmeitene

Būs jau būs labi! (hug)

Kerstyna 1. augusts 2016 09:56

(Y)Piesātināts jūljs Tev ar visko :)

Linduchy 1. augusts 2016 09:49 ilzy

Visu problēmu okeānā salasīju baudas saliņas - citādi nevar, jāmāk saskatīt dzīvē arī skaistais :) Dzīve mēdz sāpīgi cirst, bet jāsaglabā optimisms...vai vismaz cerība, ka viendien atkal viss būs labi :)

Linduchy 1. augusts 2016 09:47 VIT@

Paldies :) Māla podiņi ir baigi labā lieta. Un saturs tik gards :)

ilzy 1. augusts 2016 09:39

O, jā, izbaudīju gan! Un prieks, ka Tev arī ir foršas lietas bijušas par spīti visam. :)(Y)

Ciao 1. augusts 2016 09:35

Īsi un skaidri-kolosāli (Y) tas sautējuma podiņš tik smuuuks(inlove)