Uzraksti savu pirmo blogu www.sieviesuklubs.lv!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 24. janvāris 2012 13:30
404

Kļūsti par Sieviešu Kluba blogeri jau šodien un iespējams tieši tev dāvināsim ielūgumu uz 17. februāra drāmas terapiju pie speciālistes un aktrises Annas Šteinas. Lai saņemtu ielūgumu, tev tikai jāsāk blogot Sieviešu Klubā. Pirmā, kas uzrakstīs šodien savu pirmo blogu, saņems dāvanu!

 


 

Cik daudzas no jums katru dienu ieskatās Sieviešu Klubā, rod idejas, ar kurām labprāt padalītos arī ar citām, bet nevar saņemties, jo šķiet, ko nu es... Es jau nemāku rakstīt. Neesmu nekāda blogotāja. Pat komentēt baidos, jo, ko citi padomās. Kā pati jutīšos? Ja nu manas domas nevienam neinteresē? Ja nu man nesanāk? 

 

Šaubu emocijas varētu raksturot vēl un vēl... Bet zini - ja kaut vienreiz ienākusi prātā vēlme kļūt par aktīvo Sieviešu Kluba blogotāju, šī akcija ir domāta tieši tev. Uzraksti savu pirmo blogu un iespējams tieši tev Sieviešu Kluba redakcija dāvinās dāvanas! 

 

Šīs nedēļas dāvana - ielūgums uz Sieviešu Kluba drāmas terapiju pie speciālistes un aktrises Annas Šteinas. 

 

Kā izdomāt, par ko rakstīt savu pirmo blogu? Pavisam vienkārši: raksti par to, kas šobrīd uz sirds. Vēlies padalīties kādā feinā brīvdienu pasākumā, kur pati biji un gribi ieteikt to vēl kādam? Nesen atklāji supergardu recepti? Kādu jaunu veikliņu? Vai vienkārši - tevī ir tik daudz emocijas un pārdzīvojumu, ka vēlies kādam izkratīt sirdi? Uztici savu stāstu Sieviešu Klubam! Saņem atbalstu no pārējām portāla lasītājām un daudz, daudz prieka enerģijas!

 

Blogot ir ļoti vienkārši! Tas ir foršs hobijs, kas ar laiku kļūst par tavu pozitīvo atkarību! Izmēģini! 

 

Lai iesūtītu savu blogu, spied šeit!

 

 

Kintija, Sieviešu Klubs

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Esi gatava izmēģināt hobiju - blogošana - www.sieviesuklubs.lv?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies