Uzraksti savu pirmo blogu Sieviešu Klubam!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 17. janvāris 2012 09:55
386

Pirmā, kas šodien sāks jaunu hobiju - blogot Sieviešu Klubā - saņems ielūgumu uz Sieviešu Kluba semināru "Kā ne tikai pareizi izvirzīt, bet arī sasniegt savus mērķus", kas notiks jau šo ceturtdien, 19. janvārī!

 

 

Sieviešu Klubā vidēji mēnesī blogo 50 - 100 dāmas! Gana daudzas esam iemīļojušas blogošanu kā lielisku brīvā laika pavadīšanas nodarbi. Tas tā tiešām arī ir! Vakaros nevari aizmigt? Esi bijusi uz kādu feinu filmu, teātra izrādi, kafejnīcu vai vienkārši kāds notikums tevī raisa pārdomas? Padalies savā stāstā ar Sieviešu Kluba lasītājām. 

 

Blogot Sieviešu Klubā ir forši, jo var izlādēt emocijas, saņemt atbalstu un uzmundrinājumu no citām portāla lasītājām, kā arī laiku pa laikam saņemt īstas dāvanas no Sieviešu Kluba redakcijas. Kosmētika, grāmatas, ielūgumi uz teātra izrādēm, ielūgumi uz kādiem mūsu izglītojošajiem semināriem... Dāvanu klāsts ir gana plašs un noderīgs, vai ne?

 

Pirmā, kas šodien uzrakstīs savu iepazīšanās blogu, saņems dāvanā ielūgumu uz Ingas Ruņģes semināru 19. janvārī.

 

Par ko rakstīt savā pirmajā blogā? Ļauj mums iepazīties ar tevi. Pastāsti, kas esi, kā nokļuvi līdz Sieviešu Klubam un kādi ir tavi aktuālie dzīves jautājumi, uz kuriem meklē atbildes!

 

 

Lai iedrošinātu jaunās Sieviešu Kluba blogotājas blogot, tās, kas regulāri blogojam, padalāmies savos iespaidos un sajūtās?  

 

Lai iesūtītu savu blogu, spied šeit!

 

Sieviešu Klubā ir arī iepazīšanās anketa. Tu jau to esi aizpildījusi? Varbūt tieši atbildes uz mūsu jautājumiem var kļūt par tavu pirmo blogu - iepazīstināšanu ar sevi? Iepazīšanās anketu meklē šeit>>

 

 

Kintija, Sieviešu Klubs

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kas tevi attur no blogošanas Sieviešu Klubā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies