Uzmanības centrā katrā ballē.....

Lana24
Lana24 4. decembris 2013 18:39
2672

Esmu cilvēks, kas mīl atrasties cilvēku sabiedrībā, man jājūt cilvēku acu skati, jājūt viņu emocijas, vienkārši sakot man ļoti patīk atrasties epicentra viducī. Es darīšu visu, lai nebūtu maliņā, jo tas nav priekšs manis, kaut kur klusi paslēpties. Kāds teiks, ka tas ir slikti, bet kāds mani sapratīs.

Sabiedriskie pasākumi, tie ir kā svētki manai dvēselei, jo pasākumos es atplaukstu, ar katru pasākumu es atdzimstu no jauna, katrs pasākums man dod tik daudz pozitīvās enerģijas, ka tās pietiktu visam mūžam.

Balles un itīpaši karnevāli man patīk ļoti. Tās trīs dienas pirms gaidāmā pasākuma es lidinos, vēderā kņud tāds patīkams satraukums. Domas lidinās ap to, ko vilkt, kādu frizūru taisīt, kādās princešu kurpītēs iet, kādu rotiņu izvēlēties. Tik daudz pozitīvā un gaišā ir šajā pirmsvētku laikā.

Kleita tā ir mana odziņa katrā ballē. Savu dzīvi nevarētu iedomāties bez šī burvīgā sieviešu apģērba. Sarkana, zila, rozā, balta, bet ne melna. Dzīve ir tik koša cik košas esam mēs pašas un melnai krāsai manā pasaulē nav vietas. Sarkanā krāsa dominē, jo tā parāda manu raksturu, manu seksulitāti, tā krāsa ir kā spridzeklītis, jo parasti uz ballēm iet melnās kokteiļkleitiņās. Ieejot pasākumā koši, visi acu skati tiek veltīti man. Reti kurš cilvēks uzdrošinās pārkāpt steriotipus, tas ir ļoti žēl, jo jādzīvo tā, lai pašam patiktu. 20131204183554-42373.jpg

Kleitas cenšos pirkt uz katru pasākumu savu, jo uz ballēm jau nedodos katru nedēļu. Negribas uz diviem pasākumiem atnākt vienā tērpā, gribas izskatīties svaigi, jauni, jo katra balle ir kā pirmā reize, jaunam lidojumam.

Man ļoti patīk pieguļošā auduma kleitas, jo tās ideāli akcentē augumu un es nekautrējos no tā, ka var redzēt manu mazo puncīti. Jājūtas ērti savā tērpā un tad vis būs labi. Manā garderobē visas balles kleitas nav garas, jo man patīk atsegtas kājas. Apģērbot skaistas melnas krāsas papēžu kurpītes es jūtos kā princese. 20131204183612-63285.jpg

Pie savām košajām kokteiļkleitiņām es klāt velku melnas papēžu kurpītes, bet papēdi neizvēlos ļoti augstu, jo lai nebūtu tā, ka balle tik pusē, a, es nevaru vairs pakustēt, jo sāp kājas.

Mazās samta somiņas tās tikai uz īpašiem pasākumiem. Parasti uz pasākumiem līdzi ņemu vidēja lieluma somu, kur varu visu salikt.

No rotiņām parasti izvēlos sudraba rokassprādzītes, jo auskarus kā tādus nelietoju. Kaklarotas man īpaši nepatīk, tāpēc visu akcentu lieku uz kleitu un matu frizūru.

Tā kā esmu garu matu īpašniece, tad šeit ir kur izvērsties. Parasti tās ir skaistas franču bizes, vai izlaisti, viļņaini mati ar ziedu sānos. Matus parasti taisu pie friziera pirms pasākuma, jo diemžēl pati neprotu skaisti saveidot matus.20131204183840-74990.jpg

Runājot par meikapu, tad tas ir tikai viegls lūpu spīdums un skropstu tuša. Man nepatīk daudz krāsoties, tāpēs jo mazāk, jo labāk.

Ah, balles, balles. Jau tagad ar nepacietību gaidu Ziemassvētku balli, kur varēšu virpuļot pa deju zāli kopā ar savu mīļoto....

p.s. bildes no interneta dzīlēm, tas tādam ieskatam, kas valda manā skapī...

 

Blogu konkurss sadarbībā ar GAURA.LV

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Lana24 6. decembris 2013 05:20

Aizmirsu ielikt zem rubrikas- Skaistums un mode:(