Ūdensvīra laikmets: kas tam ir raksturīgs? Stāsta Andris Buiķis

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 7. novembris 2011 12:00
1987

1989. gadā pirmo reizi notika cilvēku aptaujāšana šūnu līmenī. Tas nozīmē – pietuvojāmies garīgumam, paaugstinot arī visas pasaules vibrāciju garīgumu... Tieši 1989. gadā spērām pirmos soļus pretī jaunajam Ūdensvīra laikmetam. Gluži kā iekustinot rotaļu vilciņu, sākās kustība... Ko varam sagaidīt no Jaunā Ūdensvīra laikmeta? Sieviešu Klubs jautā matemātikas profesoram Andrim Buiķim.

 

  

Sieviešu Klubam stāsta profesors Andris Buiķis

 

 

Precīzu datumu, kad tieši sākas Ūdensvīra laikmets, Andris Buiķis neņemas noteikt. Tas neesot iespējams, bet par to, ka pirmās pārmaiņu vēsmas sākās jau 20. gadsimta astoņdesmitajos gados – 1989. gadā – runā daudzi pasaules gudrie, tostarp arī mūsu matemātikas profesors.

 

Viens laikmets ilgst apmēram 2000 gadu. Iepriekšējais bija Zivs laikmets, nu laiks laikmetiem mainīties un cilvēcei jāgatavojas Ūdensvīra laikmetam. Mainīsies ne tikai zemes vibrācijas, bet arī cilvēku psiholoģija un domāšana. Viena no teorijām to skaidro ar šādu piemēru: kad rotējot zemeslodes ass iet prom no galaktikas centra (ko sauc arī par garīgo centru), tad cilvēce aizmieg. Šobrīd esam viduspunktā, zemeslodes ziemeļu punkts ir pret polārzvaigzni un zemeslodes ass atkal sāks virzīties pretī galaktikas centram. Sākas Ūdensvīra laikmets un visa cilvēce sāk mosties. Mēs meklējam garīgās zināšanas, un tās arī mums tiks dotas.

 

Vai mainīsies arī mūsu zeme fiziskā plāksnē?

 

„Ja pieņemam zemeslodi kā dzīvu būtni (īpaši par to raksta Lī Kerols, kurš no Kraiona saņem informāciju), tad jā, mainās arī zemeslode. Jau no 20. gadsimta astoņdesmitajiem gadiem ir cilvēku grupa, kas pārveido zemes magnētisko lauku. Zemes magnētiskais lauks līdzdarbojas ar cilvēku magnētisko lauku. Cilvēce 1989. gadā tika aptaujāta šūnu līmenī. Tas bija nemanāms process, bet cilvēku vibrācijas, garīgums kļuva augstāks. Tā kā cilvēki ietekmē zemi, arī zemeslode ir paaugstinājusi savas vibrācijas. Kopš 1989. gada esam mainījuši savu nākotni. Ne velti kopš tā laika nepiepildās Nostradamus un citu viedie pareģojumi,” skaidro A. Buiķis.  

 

Arī turpmāk cilvēki tiks aptaujāti šūnu līmenī. Nākamreiz tas notiks 2012. gadā – 25 gadus pēc 1989. Ik pēc 25 gadiem šī aptaujāšana atkārtosies.

 

 

Kas raksturīgs tieši Ūdensvīra laikmetam? Cilvēki meklēs garīgās vērtības. Materiālās vairs nebūs tik aktuālas (vai tāpat tiks atņemtas). Cilvēki meklēs atbildes uz dzīves svarīgajiem jautājumiem, viņi meklēs savu apziņu, vēlēsies mainīties un attīstīt savu augstāko Ego. Lai tas izdotos A. Buiķis iesaka pievērsties meditācijai. Piemēram, sākot un beidzot dienu nedaudz pameditēt. Sarunāties ar savu ķermeni un šūnām mēs formā. Saruna var notikt arī domu formā. Galvenais – attīstīt sevī garīgumu, lai darītu labu ne tikai sev, bet arī zemei un visai cilvēcei.

 

Kas notiek ar bērniem, kas dzimuši pēc 1989. gada? Pēc pirmās aptaujāšanas šūnu līmenī?

 

Dzimst citādāki bērni. Ne velti pēdējā laikā tik daudz runājam par indigo bērniem. Bērni tiešām ir daudz gudrāki par mums un mums no viņiem būs jāmācās. Viņi ir piedzimuši ar pavisam citādākiem gēniem un citādāku apziņu.

 

Kas ir tie cilvēki/augstākie spēki, kas veic šo aptaujāšanu?

 

„Savulaik bija 12 ebreju gudrās ciltis. Mūsdienās šādu gudro cilvēku ir 12 kvadrātā, jeb – 144 tūkstoš garīgi ļoti attīstīti cilvēki, kas tiek saukti arī par gaismas nesējiem. Viņi mums nes garīgās zināšanas. Viņi palīdz mainīties,” skaidro speciālists.

 

 

 

Par to, ar ko īpašs ir tieši 2011. gada rudens? Kas notiks ar cilvēkiem, kuriem garīgās vērtības neinteresē? Un kādēļ jaunajā Zelta laikmetā noteicošās būsim tieši mēs – sievietes, lasi jau tuvākajās dienās Sieviešu Klubā!

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Vēlies uzzināt ko vairāk par Jauno laikmetu? Nāc uz Sieviešu Kluba semināru pie Andžeja Reitera jau 16. novembrī. Lai pieteiktos, spied šeit>>

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Ko tu vēl gribētu uzzināt par jauno Ūdensvīra laikmetu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies