Tu jau piedalies Sieviešu Kluba aktuālajos blogu konkursos?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 15. janvāris 2012 08:00
462

Sieviešu Klubs meklē ārzemju reportieri. Dalies savā brīnumainajā atveseļošanās stāstā vai arī pārbaudītajā un efektīvākajā diētā. Vēl pie mums notiek divi recepšu konkursi "Gardie makaronu ēdieni" un "Herkuless recepšu konkurss", kā arī vairāki patstāvīgie konkursi. Kurā piedalīties šonedēļ? Kādas balvas sev nopelnīt? 

 

 

1. Sieviešu Klubs meklē ārzemju reportieri

 

 

Mums nav vienaldzīgs aizbraucēju liktenis, dzīves apstākļi un ikdiena svešā valstī, kas iespējams jau uz vairākiem gadiem nu jau kļuvusi kā tavas mājas. Tas būtu tik forši - Sieviešu Kluba lapās skatīties tavus fotoblogus, tavus emociju un foršo notikumu mirkļus. Kas tevi iedvesmo? Kāds ir tavs aizbraukšanas stāsts? Un galvenais - kā pašreiz jūties izvēlētajā dzīvesvietā un valstī? 

 

Uztici savu stāstu Sieviešu Klubam un kļūsti par mūsu patstāvīgo reportieri, kas iemūžina ikdienas notikumus ārpus Latvijas robežām. 

 

Šis būs patstāvīgais Sieviešu Kluba konkurss un tajā varēs piedalīties visu laiku. Ilgi domājām par foršu dāvaniņu, kuru varētu nogādāt, ņemot vērā, ka visticamāk mūs šķirs diezgan liels attālums. Tad nu zini - visas, kas kļūs par Sieviešu Kluba ārzemju reportierēm (reizi nedēļā iesūtīs vismaz 1 fotoblogu ar aprakstiem un savām emocijām), saņems dāvanā ielūgumu uz kādu no Sieviešu Kluba nodarbībām un semināriem. Tos varēsi apmeklēt sev ērtā laikā, kad viesosies Latvijā. 

 

Pirmās šī konkursa uzvarētājas nominēsim janvāra beigās - 31. janvārī. 

 

2. Veselības blogu konkurss "Mans brīnumainais atveseļošanās stāsts"

 

 

Iespējams arī tu kādreiz esi pēkšņi saslimusi vai pēkšņi uzzinājusi par kādu savas veselības problēmu, bet pateicoties tūlītējām pastiprinātām rūpēm par savu veselību un iespējams arī kādai liktenīgai sagadīšanās reizei, esi atkal vesela. Varbūt "Brīnumainais atveseļošanās stāsts" nepieder tev, bet kādai tavai draudzenei, paziņai, mammai, vecmāmiņai, māsai, tētim, brālim? 

 

Izstāsti savu stāstu Sieviešu Klubam. Raksti veselības blogu. Konkurss ilgst divas nedēļas, līdz 16. janvārim. 

 

Uzvarētājai dāvināsim ielūgumu uz Sieviešu Kluba veselības semināru "Homeopātija: kā sakārtot savu dvēseli un būt veselai?". Vairāk par semināru lasi šeit>>

 

 

3. Diētu konkurss "Pārbaudītā un efektīvā diēta"

 


 

Iespējams daudzas no mums 2012. gadu sāka ar jaunu izaicinājumu - svara samazināšanu. Varbūt tev ir kāda superlaba diēta, ar kuru vari padalīties? Izstāsti pa soļiem, kāda tā izskatās, ko diētas laikā drīkst un nedrīkst ēst, kādi ir papildus ieteikumi no tavas pieredzes un galvenais - cik kilogramus var nomest?

 

Diētu konkurss Sieviešu Klubā ilgs visu janvāri. Uzvarētāju paziņosim 31. janvārī. 

 

Laimīgajai konkursa uzvarētājai dāvināsim ekskluzīvo Zvaigznes ABC grāmatu "Andris Kivičs. Mana privātā dzīve". Vairāk par grāmatu lasi šeit>>

 

Mana privātā dzīve. Tik atklāti kā vēl nekad

4. Recepšu konkurss: "Gardie makaronu ēdieni"

 

 

Kādi ir tavi un ģimenes iecienītākie makaronu ēdieni? Dalāmies receptēs! 

 

Uzraksti soli pa solim, kā gatavot tavu recepti, kas tās gatavošanai ir nepieciešams, iemūžini recepti fotogrāfijās un sūti uz Sieviešu Klubu.

 

Recepšu konkurss Sieviešu Klubā ilgst līdz 16. janvārim. Uzvarētājai dāvināsim Zvaigznes ABC grāmatu "Saldie ēdieni katrai maltītei". Vairāk par grāmatu lasi šeit>>

 

Saldie ēdieni katrai maltītei

 

 

5. Herkuless graudaugu lielais recepšu konkurss

 

 

Kā piedalīties lielajā “Herkuless” recepšu konkursā?

 

-   Konkurss norisinās portālos maminuklubs.lv (latviešu māmiņām) un maminklub.lv(krievu māmiņām) un www.sieviesuklubs.lv no 09.01.2012 – 01.02.2012

 

-   Konkursa laikā tiek noteiktas 9  veiksmīgākās receptes, katrā “Herkuless” graudaugu pārslu kategorijā pa vienai. Ar “Herkuless” pārslu veidiem iepazīsties šeit>>

 

-   Konkursā nominēsim 9 lielās balvas:  receptes, kura katrā Herkuless graudaugu pārslu grupā tiks atzīta par interesantāko- publikācija uz  “Herkuless” graudaugu pārslu  iepakojuma, Herkuless produktu grozu, un uzvarētājas pašas  izvēlētu  abonementu sievišķīgam žurnālam. Katru nedēļu noteiksim veicināšanas balvas– 3 Herkluess  produktu grozus un finālā  Pārsteiguma balvu – romantiskas vakariņas restorānā 2 personām, kas tiks izlozēta visu dalībnieču vidū.

 

Šis ir konkurss, kurā var laimēt 9 lielos Herkuless graudaugu grozus, kā arī iespēju, ka tieši tava recepte rotās Herkuless iepakojumus. 

 

Vairāk par konkursu lasi šeit>> Konkurss ilgst līdz 1. februārim. 

 

 

6. Sieviešu Klubā turpinās patstāvīgie blogu konkursi. "Mani skaistuma atradumi"

 


 

Nesen izmēģināji kādu tīri labu sejas masku? Skaistuma procedūru salonā? Jaunu skropstu tušu vai mājas SPA ķermeņa pīlingu? Dalies savos skaistuma un labas pašsajūtas atradumos. 

 

Sievišķīgākā bloga autorei dāvināsim The Body Shop Candied Ginger roku krēmu. Nākamo Sieviešu Kluba šī konkursa uzvarētāju noteiksim 17. janvārim. 

 

 

7. "Kurus restorānus, krodziņus un kafejnīcas tu iesaki Sieviešu Klubam janvārī?"

 

 

Turpinām iemīļoto kafejnīcu konkursu. 

 

Uzraksti blogā, ar ko īpašs un unikāls ir tieši tavs noskatītais krodziņš. Kāds tajā ir interjers? Kāda apkalpošana? Kāds cenu līmenis? Kas ir tas īpašais, kādēļ šo atpūtas vietu esi tik ļoti iemīļojusi?

 

Ko mums ieteiktu izmēģināt no piedāvātā ēdienu vai dzērienu klāsta?

 

Pievieno savam blogam fotogrāfiju. Un desmit baļļu skalā novērtē, cik baļļu dotu šim krodziņam.

 

Bet varbūt tev ir kāds cits aktuāls jaunums par un ap restorānu un krodziņu tēmu? Arī šāds blogs piedalās konkursā!

 

Iedvesmojošākā bloga autorei dāvināsim ielūgumu un kundalini jogu "Miervidos"? Nākamo uzvarētāju paziņosim jau pēc nedēļas - 17. janvārī.

 


 

Vairāk par Miervidiem lasi šeit>>

 

8. Kļūsti par Sieviešu Kluba debitanti

 

Uzraksti savu pirmo blogu Sieviešu Klubā, iepazīstini ar sevi un iespējams tieši tev dāvināsim ielūgumu uz kādu no Sieviešu Kluba semināriem un nodarbībām. Semināru varēsi izvēlēties. 

 

 

Nākamo uzvarētāju nominēsim 17. janvārī. 

Kā notiks konkursu vērtēšana? Kā noteiksim uzvarētājas?

 

Redakcija izvērtēs iesūtītos blogus un konkrēto blogu konkursu, veiks iekšējo balsojumu, lai maksimāli objektīvi noteiktu, kurai no jums visām dāvinām ielūgumu. Piedalieties! 

 

LAI PIEVIENOTU SAVU BLOGU, spied šeit>>

 

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tev patīk jaunie blogu konkursi? Kuros tu gribētu piedalīties?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
avokado 10. janvāris 2012 19:59

ROFL ROFL ROFL

KRX 10. janvāris 2012 15:27

SK varētu dalīt dāvanas arī tām, kuras ne reizi neraksta blogus :D :D :D

lauritta123 10. janvāris 2012 14:46

O, paldies! jātur īkšķīši!

kintijasieviesuklubslv 10. janvāris 2012 13:33

šis arī derēs :) ieskaitīsim!

lauritta123 10. janvāris 2012 12:41

Vai manu atskaiti par Plantur + piedrukātos ieteikumus matu kopšanai var daļēji uzskatīt kā pieteikumu konk. "mani skaistuma atradumi", jebšu jāraksta atsevišķs (par matu kopsānu) Paldies!

kintijasieviesuklubslv 10. janvāris 2012 11:58

paldies! pats jau savā rakstītajā kļūdas neredz :)

10. janvāris 2012 11:57

ceru ka neesmu nepieklajīga, bet laikam šeit ir neliela kļūda: "Pārbaudītā un efeltīvā diēta" vardā "efektīva"...