Trešdienās būs Sieviešu Kluba radio programma!

8. marts 2010 00:00
1042

Māmiņu Klubam ir pašam sava radio sleja visas darba nedēļas garumā, LR1, no plkst.15-16. 

Bet tā kā neesam tikai mammas, bet arī sievietes un mums bez bērniem, vīriešiem un darbiem ir arī pašām sava dzīve, tādēļ mums būs arī savs raidījums -tikai sievietēm!

 

Tiešraižu sarunās psiholoģe Sanita Aišpure aicinās studijā labākās sieviešu ekspertes, ginekoloģes, psihoterapeites, ārstes, dietoloģes un daudzas citas gana interesantas un sievišķīgas personības, lai mums visām dāvātu stundiņu laika tikai sev, savam priekam, veselībai un sieviešu gudrībām!

{smallpic:1}

Sanita ir viena no iecienītākajām Māmiņu kluba psiholoģēm, ko esam daudz filmējuši un tirdījuši par visdažādākajiem ar bērniem un ģimeni saistītiem jautājumiem, taču Sanitai ir arī cita darbības puse - viņa ir darbojusies arī sieviešu krīzes centros un atbalsta grupās. Sanita ikdienā mācās arī par vecmāti un trenē pilotus!

 

Mūsu jaunā Sieviešu Kluba radio raidījuma vadītāja uzrunās ikvienu no mums, vienkārši, sirsnīgi un atbalstoši!

 

Trešdien, 10.martā - pirmais Sieviešu Kluba radio raidījums LR1, no plkst.15-16.

 

 

Pirmajā raidījumā uz sarunu aicināsim ginekoloģi Margaritu Puķīti, psiholoģi Daci Rolavu, kā arī Sieviešu Kluba vadītāju Sandiju Salaku.

 

Zvani un dalies pārdomās vai uzdod jautājumu arī Tu! Zvani pa tālr: 67222888 vai 67225599!

 

NOSKATIES radio raidījumu tiešraidē!

 

Kas Tev ir jādara?

Ieej mājas lapā http://lr1.latvijasradio.lv/ un spied uz pogas "Skatīties tiešraidi".

Ar web kameras palīdzību tagad piedāvājam saviem klausītājiem ne tikai klausīties raidījumus, bet arī redzēt, to, kas notiek radio studijā un kā izskatās gan raidījumu vadītāji, gan studijas viesi.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kice 8. marts 2010 14:19

Gaidu ar nepacietību!