Testēju Seal šķidros vešpulverus - neviennozīmīgi

Autors: pece, 2014. gada 3. marts, 19:30:57
Testēju Seal šķidros vešpulverus - neviennozīmīgi

Pieteicos testēt Seal šķidro veļaspulveri. Tiku pie diviem vienu, kas paredzēts veļasmazgāšanai bērniem un alerģiskiem cilvēkiem (sensitive) un otru, kas paredzēts mazgāšanai ar rokām. Ietestēju abus.

Šķidrais veļas mazgājamais līdzeklis Sensitive, veļu sķiet izmazgāja gana labi. Lai gan īpašu pleķu jau nebija, tā kā ikdienas mazgāšanai ir gana labs. Jāpiezīmē, ka sviedru + dezodoranta traipus tāpat neizmazgāja, kā lielākā daļa veļas pulveru. Par to vai lietošu turpmāk, laiks rādīs pēc šī iepakojuma izlietošanas, jo mūsmājās ir alerģisks cilvēks, redzēs kā veiksies ar veļas mazgājamā līdzekļa pieradināšanu, to rādīs tikai laiks. Īpaši tāpēc, ka īsti nav skaidrs, kura viela šim cilvēkam ir alerģiska, jo ir "parastie"veļas mazgājamie līdzekļi, kuri nerada problēmas, un ir eko līdzekļi, kuri rada problēmas. Pluss šim mazgāšanas līdzeklim - nav uzmācošas smaržas!

Otrs veļas mazgāšanas līdzeklis, ko tetsēju, bija Kastanis mazgāšanai ar rokām. Atbilst mērķim. Vienīg smarža gan šķiet par ģiptīgu, bet diezgan ātri izvēdinās.

Pamēģiniet- varbūt jums iepatiksies!