Testēju Seal šķidros vešpulverus - neviennozīmīgi

pece
pece 3. marts 2014 19:30
1921

Pieteicos testēt Seal šķidro veļaspulveri. Tiku pie diviem vienu, kas paredzēts veļasmazgāšanai bērniem un alerģiskiem cilvēkiem (sensitive) un otru, kas paredzēts mazgāšanai ar rokām. Ietestēju abus.

Šķidrais veļas mazgājamais līdzeklis Sensitive, veļu sķiet izmazgāja gana labi. Lai gan īpašu pleķu jau nebija, tā kā ikdienas mazgāšanai ir gana labs. Jāpiezīmē, ka sviedru + dezodoranta traipus tāpat neizmazgāja, kā lielākā daļa veļas pulveru. Par to vai lietošu turpmāk, laiks rādīs pēc šī iepakojuma izlietošanas, jo mūsmājās ir alerģisks cilvēks, redzēs kā veiksies ar veļas mazgājamā līdzekļa pieradināšanu, to rādīs tikai laiks. Īpaši tāpēc, ka īsti nav skaidrs, kura viela šim cilvēkam ir alerģiska, jo ir "parastie"veļas mazgājamie līdzekļi, kuri nerada problēmas, un ir eko līdzekļi, kuri rada problēmas. Pluss šim mazgāšanas līdzeklim - nav uzmācošas smaržas!

Otrs veļas mazgāšanas līdzeklis, ko tetsēju, bija Kastanis mazgāšanai ar rokām. Atbilst mērķim. Vienīg smarža gan šķiet par ģiptīgu, bet diezgan ātri izvēdinās.

Pamēģiniet- varbūt jums iepatiksies!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 4. marts 2014 19:47 pece

(Y) Labi rūkts, Lauva :D

IneseV. 4. marts 2014 17:46 Noelle

biznes un vinu puderesana neattiecas uz manu teikto ;)

Noelle 4. marts 2014 16:35 IneseV.

Runa ir par Amway kopmānijas veikto "smadzeņu pūderēšanu". Domājams, ka neviens personiski šeit netiek šajā grēkā apsūdzēts.

IneseV. 4. marts 2014 16:17 pece

Kura vieta tev tiek puderetas smadzenes? WTF?? :O es vnk dalijos ar savu pieredzi par to kas man likas gana labs... Ada man ir alergiska un loti jutiga, ta pat ir ar sampunu lietosanu. Kura vieta ir ta saucama smadzenu puderesana????

Nikte 4. marts 2014 14:44 Kerstyna

Lietoju Kastani un drēbem bija tāda dīvaina smarža :X

Nikte 4. marts 2014 14:43 pece

(Y)

pece 4. marts 2014 13:50 IneseV.

Man nepatīk, ja man pūderē smadzenes. Ja es pērku "parastu" produktu, tad es zinu, ko pērku, ja pērku marķētu prodoktu ar atzītu marķējumu, es uzticos marķējumam, bet ja man kāds cenšas iesmērēt parastu produktu, kā eko šmeko, tad es kļūstu piesardzīga.

Noelle 4. marts 2014 13:30 IneseV.

Pazīmes "nav alerģiju, neniez āda un viss ir tīrs" jau piemīt arī ne-eko vai pat ļoti ķīmiskiem un sistētiskiem līdzekļiem. :) Izņēmums ir alerģiski cilvēki (vai attiecīgi - alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām).

IneseV. 4. marts 2014 13:15 pece

es zimejumiem dizi neuzticos, ja jutu ka pasai nav alergiju, neniez ada un viss ir tirs ipasi neredzu par ko stresot :) katram tomer sava ada-alergija vai tiesi preteji- imunitate :)

Linduchy 4. marts 2014 10:29

Seal produkcija man ir topā. Nav alerģiska reakcija un mazāk kaitīga videi. :) (Y)

hiperkeri 4. marts 2014 10:12

vešpulveris:D Super:)dienas vārds:)
Par veļas mazgāšanu-hmm. neesmu līdz ne kastanim,ne amway tikusi,tik ar parastajiem tide mazgāju. Vispār neesmu apmierināta,jo baltās drēbes baltas nepaliek,bet krāsainās drēbes izbalo tik un tā. un dvieļi ir cieti pat ar perwoll

pece 4. marts 2014 07:00 IneseV.

Amway gan nav priekš manis, jo:
1) viens pats vešpulveris slikti mazgā, bet papildus lietot mērcēšanas līdzekli un traipu līdzekļi es negribu;
2) nepatīk nezināmas izcelsmes, nesertificēti produkti, kuri sevi pozicionē kā super puper zaļus (lai gan nav spējuši uzrādēt NEVIENU pašu sertifikātu, kas to apliecinātu);

Kerstyna 3. marts 2014 23:32 Nikte

??? Kāda?:^) Niko tādu nejūtu , kaut gan gadiem lietoju.

IneseV. 3. marts 2014 22:55

Man ir Amway velaspulveris, lai gan biju loti skeptiska sakotneji, jaatzist,ka ir kolosals, izmazga ''briniskigo dienu'' traipus pat 30 grados, un ta ka pati esmu loti alergiska jutu ka adai ir daudz vieglak, mazak izsitumu un visadu divainu pumpinju :) vienigais miinuss ir tas ka nav smarzas, tacu ja pec ta isti nealkst, iesaku to visiem :) un man skiet ka man ta viena pulvera paka ies lidz janiem :D:D

Nikte 3. marts 2014 20:46

Nezinu kā šim,bet agrāk Kastanim bija dīvaina "piegarša" :D

Kerstyna 3. marts 2014 20:22

Es vispār mazgāšanai tikai Kastani lietoju un sen. Varbūt arī jaunumus iemēģināšu, kad vecumi beigsies. :D