Testēju eko produktus

Autors: mazaa raganina, 2011. gada 25. maijs, 12:57:51
Testēju eko produktus

 

Jau kādu brīdi mani interesē eko produkti. Pirms neilga laika manā redzeslokā nonāca firmas 1reshenie produkcija.


Vispirms mani piesaistīja uzraksts –brīvs no parabēniem. Ar to arī sākās mana aizraušanās ar šo produkciju. Kā pirmos iegādājos šampūnu un balzāmu no sērijas ,,Bio”.

 

 

Salīdzinot ar iepriekšējiem šampūniem atšķirība mazgājot ir jūtama, mazgājot matus tie neliekas tik zīdaini un gludi. Tomēr manu sajūsmu tas nemazina, jo atšķirībā no iepriekš lietotā profesionālā un dārgā matu šampūna un balzāma, mani mati nesapinkojas. Aromāts pavisam nemanāms, lai arī skaitās avokado šampūns, man tas asociējas ar Latvijas pļavās augošu ziedu aromātu.

 

 Kamēr mati vēl žūst, smarža ļoti nemanāma, bet ir jūtama un tā kā mans deguns nekņud un es nešķaudu, tātad pietiekoši dabīgs un mani tas iepriecina.

 

Nākamais mans pirkums ir dušas želeja no šīs pašas sērijas.

 

 

 

Ar pirkumu esmu apmierināta, patīk gan aromāts, gan sajūtas pēc dušas, āda neniez un nav savilkta. Nav nepieciešams smērēt ķermeņa losjonu.

Turpinās mana iepazīšanās ar Krievijā ražoto kosmētiku.

Aktuāla problēma visos gada laikos: sausa, raupja roku āda. Ir mēģināti daudzi un dažādi līdzekļi, roku krēms mūsu mājās ir tāda pati neatņemama sastāvdaļa kā maize. Krēmu lietoju daudz un bieži.

 

 

 

Neko labāku par šo līdz šim neesmu lietojusi. Āda jau pēc pāris lietošanas reizēm ir palikusi mīksta un maiga. Vairs nav nepieciešams lietot krēmu ik pēc stundas. Šobrīd to lietoju tikai divas reizes dienā, jo nav nepieciešamības to darīt biežāk, neprasās.

Krēms ir gandrīz bez smaržas, pēc konsistences biezs, bet iesūcas ādā ļoti ātri.

 

Nākamais mans pirkums -

 

Tas ir gan trauku mazgājamais līdzeklis, ar to var mazgāt darba virsmas virtuvē un pats labākais, ar to var droši mazgāt rokas. Smarža neuzkrītoša, ērts dozators, 1l tilpums. Pēc trauku mazgāšanas man vairs nevajag lietot roku krēmu. Mana roku āda jūtas komfortabli.

 

Eļļa matiem- iegādājos eļļu no citas sērijas,, Рецепты бабушки Агафьи”.

 Par rezultātiem vēl agri spriest, jo esmu lietojusi to tikai pāris reizes, toties smarža un eļļas konsistence ir ļoti, ļoti maiga un patīkama.

 

Un visbeidzot manas pārdomas lietojot šo produkciju ir šādas: man patīk apziņa, ka mazgājot traukus es vairs neapēdīšu ķīmijas pārpalikumus , jo noskalot to visu tāpat nav iespējams, man patīk doma, ka manā kosmētikā vairs nav naftas produktu.

 

Šos produktus es pirku veikalos,,Beta" un esmu vēl šo to redzējusi ,,Maximas" veikalos. Cenas ir ļoti draudzīgas, sākot no 0,60ls.

 

Tāda ir mana izvēle un man patīk !

Sīkāka informācija par šiem produktiem:

http://www.1reshenie.ru