TB Luxury SPA - jauks skaistumkopšanas salons pašā Rīgas centrā

sandija
sandija 24. oktobris 2010 19:27
9175
Pašā Rīgas centrā, ar skatu uz Daugavu, Republikas laukumā 3 atrodas saliņa mūždien darbā nogurušajām sievietēm - "TB Luxury SPA". Sieviešu Klubam šis SPA bija īsts atklājums! Tik mierīgu, diskrētu, profesionālu skaistumkopšanas pakalpojumu reti var sastapt.
"TB Luxury SPA" ir gan kosmetoloģijas, gan ķermeņa kopšanas tehnoloģijas un jaunākās paaudzes procedūras.
Salonā var izmēģināt arī dažādas masāžas tehnikas, piemēram, šeit attēlā redzams meistares gatavošanās Lomi Lomi jeb havajiešu masāžai, ko izdevās nobaudīt arī mums! Par Lomi Lomi noteikti vēl uzrakstīsim..
Sveces, rožu ziedlapiņas, maiga havajiešu mūzika un Tu nemaz nejūti, ka esi Rīgā. Domās un ķermeniskās izjūtās guli okeāna krastā un vienkārši baudi...!
Salons ir grezns un sievišķīgs! Taču arī ļoti mājīgs un diskrēts. Šeit neuzskriesi nevienam virsū, nesēdēsi rindā un negaidīsi. Šeit tiek sniegts vislabākais serviss. To mēs SK patiešām izbaudījām uz savas ādas.
"TB Luxury SPA" speciālisti ir ārsti-kosmetologi ar ilgstošu pieredzi SPA sfērā. Strādāts tiek ar Šveices laboratorisko kosmētiku "Karin Herzog" un "Bellefontaine". Cenas? Pieņemamas
"TB Luxury SPA" šķiet ir vienīgais SPA Rīgā, kam ir sava vinotēka. Saimnieki ir nodibinājuši attiecības ar ekskluzīvām vīna darītavām un pēc procedūras vari nobaudīt arī glāzi laba vīna vai paņemt to līdzi baudīšanai mājās.
Salona vinotēkas TOP produkts ir šampanietis ar īstām zelta daļiņām:)
Gaišas, mājīgas telpas. Silti, droši, skaisti - īsta harmonija sievietes dzīvē. Mums izdevās baudīt šo SPA lietainā vakarā un tas bija patiešām fantastisks piedzīvojums!
Uz tikšanos "TB Luxury SPA" Rīgā, Republikas laukumā 2, "Centra namā". Telefons: 67878280 www.bellefontainebaltic.lv
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
madmozele 24. oktobris 2010 22:12

Jau ieejot salonā iekšā var sajusties īpašai....

jana 24. oktobris 2010 20:51

Burvīgs interjers, var redzēt, īpašnieki ir padomājuši kā nodrošināt klientiem labsajūtu.... pat nenonākot līdz procedūrām.