Tas ir vīrietis no mana sapņa

nosiguldas
nosiguldas 24. februāris 2011 00:53
456

Naktī bieži modos no sapņa, tur viņš bija, tēls, kas bija tīts miglā, viņs gāja prom, atskatījas, viņa seju es neredzēju, bet jutu, ka viņš smaida. Viņa lūpas pieskārās manām, maigs, vēss pieskāriens, kas radīja sajūtu, ka tu ieslīgsti mīkstos spilvenos. Pār ķermeni pārslīdēja vieglas trīsas un acis atvērās.

Kāds viņš būs- es laikam fizisku veidolu viņam nekad neesmu devusi. Tas nebija svarīgi. Mani valdzināja tās sajūtas, kuras mani pavadīja ilgus gadus. Es zināju ka tāda vīrieša nav, kas varētu nolasīt manas domas no acīm. Kas redzētu, kas notiek manā dvēselē un saskatītu, ka aiz smaida bieži manas acis raud. Vīrietis, kas būs maigs un reizē ar stingru raksturu, kura roku es kā balstu jutīšu aiz sevis, brīžos, kad man būs grūti. Cilvēku uz kuru varēšu paļauties visā, kā pati uz sevi.

 

Un vispār bija jauki sapņot par to, kas varbūt kādreiz būt........

 

Kad es pirmo reizi viņu ieraudzīju, tas noteikti nebija mans sapņu vīrietis. Pirmais rokas pieskāriens lika man satrūkties, tās pašas trīsas . Pie sevis nosmējos, tas noteikti no vīriešu trūkuma organismā.  'Pirmais skūpsts, acis aizmigloja asaras, cik ilgi es tevi gaidīju, es viņu neredzu, bet skūpsts liek man lidot, es atkal sapņoju. Kad atvēru acis, viņš smaidīja, viņa smaids sildīja un maigā balss klusu piebilda, es darīšu visu, lai tu nekad neraudātu.

 

Jā, tas bija viņš, vīrietis no mana sapņa, mans īstais vīrietis, jau četrus gadus mans vīrs. Un neticami ir tas, ka vēl jo projām, skūpstoties ar viņu, jūtos tāpat kā pirmo reizi.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies