Tas ir tikai kalendārs

Autors: Linduchy, 2017. gada 1. janvāris, 20:22:38
Tas ir tikai kalendārs

Svētku burzma nu ir palikusi aiz muguras. Ir pienācis laiks mierīgi pasēdēt, nesteidzīgi iedzert tēju un salikt aizgājušā gada punktiņus uz "i".

2016. gads ir prom. Un es esmu priecīga, ka tas ir prom, jo šis nudien bija gan emocionāli, gan fiziski smags un dzīves pārbaudījumiem pārpildīts gads. Dažbrīd likās, ka esmu tuvu nervu sabrukumam, ka vien solis šķir mani no padošanās, tāpēc es esmu ļoti pateicīga visiem tiem, kas bija kopā ar mani grūtos brīžos - klātienē vai virtuāli, galvenais, ka es sajutu jūsu atbalstu un pozitīvās domas. MILZĪGS PALDIES jums visiem! :)

20170101222905-98956.jpg

Pērtiķa gads manā dzīvē ieviesa vairākas pārmaiņas - ar skumjām nācās mainīt dzīvesvietu, gadiem būvētajā biznesā viss sagriezās ar kājām gaisā, kam sekoja nesaskaņas attiecībās ar ģimenes locekļiem un veselības problēmas. Jā, Pērtiķa gads diezgan sāpīgi iespēra man pa sēžamvietu, bet ticu, ka tikai tā varēja mainīties mana attieksme pret dzīvi. 

Decembrī, kad visi drudžaini gatavojās svētkiem, sapratu, ka esmu izaugusi no tā visa. Man nekas nav jāpierāda pasaulei...un arī no citiem es brīnumus negaidu. Svētki var būt lieliski arī bez 9 ēdieniem, entajām dāvanām, smalki izplānotas izklaides programmas utt. Rīta cēlienu, kuru vajadzētu pavadīt, enerģiski tīrot mājokli un gatavojot svētku cienastu, es izvēlējos pavadīt skaistā un aizkustinošā atmosfērā - baudot bērnu uzstāšanos baznīcā. Pīrāgi tika nopirkti konditorejā, viso pārējo svētku vakariņām iepirkām lielveikalā. Bet svētku vakaru papildināja vecas Ziemassvētku filmas. Vienkārši būt kopā - tā ir patiesā vērtība. Izbaudīt mieru un atpūsties. Dzīvē jau tā pietiek stresu, lai pašai sev sagādātu vēl papildus, satraucoties par sīkumiem, cenšoties izpatikt citiem. Tas nav tā vērts! Ir jādara tā, kā pašai gribās un patīk! 

Un tā kā man ļoti patīk lasīt grāmatas, tad Ziemassvētku brīvo laiku labprāt veltīju grāmatām.

20170101221628-11435.jpg

Žila Legardiņjē grāmata "Pilnīgs ku-kū" tika izlasīta 1.5 dienas laikā. Man ļoti patīk šī autora humors un rakstīšanas stils. Grāmatas stāsts ir par vientulību un jaunu sākumu. Par drosmi pamest sev ierasto vidi un uzdrīkstēties darīt kaut ko sev absolūti neraksturīgu. Viegla lasāmviela, kas gan aizkustinās līdz asarām, gan liks skaļi smieties.

20170101221724-73731.jpg

Decembrī izlasīju Korīnas Bomanes grāmatu "Taureņu sala" par aizliegtu mīlestību un liktenīgu tikšanos, par paaudzēm glabātu noslēpumu un drosmi to atklāt. Grāmatā harmoniski savijās divi stāsti - mūsdienu un senas pagātnes. Skaisti uzrakstīts, aizkustinošs un iedvesmojošs romāns.

20170101222003-71647.jpg

Gada noslēdzošais mēnesis tika pavadīts kino zvaigznājā. Mājās noskatījāmies veselu lērumu ar vecām Ziemassvētku filmām. Decembrī gaidīju divu filmu iznākšanu uz lielā ekrāna.

20170101222708-90308.jpg

Viena no filmām, kuru ar nepacietību gaidīju, bija Andreja Ēķa veidotā filma "Svingeri". Godīgi sakot, gaidīju kaut ko vairāk, bet arī redzētais sniegums nebija no tiem sliktākajiem. Filma par seksu, attiecībām, rutīnu, nepiepildītām fantāzijām, greizsirdību un kaisli. Paša seksa gan diez ko daudz filmā nebija, bet toties atveidotajos tēlos varēja savilkt paralēles ar dažām Latvijas slavenībām. Vai ir vērts doties noskatīties? Tikai tad, ja tev ir veselīga attieksme pret seksu un humora izjūta. Un, protams, lai atbalstītu vietējo kino industriju. :) Bet uz lielā kino šedevra titulu filma nepretendē, tāpēc nevajadzētu pārāk daudz sagaidīt no tās.

20170101222736-30044.jpg

Otra filma bija "Ļaunais Santaklauss 2". Turpinājums stāstam par Villiju - izteiktu rupekli, dzērāju, brunču mednieku un meistarīgu seifu uzlauzēju. Filmā ir DAUDZ necenzētas valodas un skatu, ar to ir jārēķinās. Bet filma tiešām uzjautrinoša, nelika vilties. Mēs skatījāmies angļu valodā, taču, pieļauju, ka Goblina tulkojums krievu valodā varētu būt "sulīgs". 

20170101220900-21631.jpg

Noslēgumā gribu jums visām pateikt PALDIES par piedalīšanos Sieviešu Kluba dzīvē - gan virtuāli, gan klātienē, gan Ziemassvētku pastā!

Jaunajā gadā gribu jums visām novēlēt, lai dzīvē viss tiecas augšup - kā šampanieša burbulīši!

Linda