Tas ir patiesi mans rudens

nosiguldas
nosiguldas 14. novembris 2016 10:50
964
Man jau ļoti sen gribējās noorganizēt fotosesiju ar manu ģimenīti un šajā rudenī beidzot tas izdevās. Es iepazinos ar vienreizēju fotogrāfi un sanāca pasakainas bildes.
Es bieži saskaros ar cilvēku problēmām un mēģinu palīdzēt. Tas dod man pašai tādu ļoti īpašu gandarījumu un vienmēr ir saistīts ar īpašiem cilvēkiem. Šogad iepazinos ar Maijas kundzi no Baldones un viņas skaistajiem dzīvniekiem. Tieši viņa uzdāvināja mums tik ļoti nepieciešamo Kaziņu.
Es zinu, ka vismaz vienam cilvēkam būs iespēja par sevi parūpēties ziemas laikā, jo bezdarbs pie mums ir parasta lieta it sevišķi pirmspensijas laikā.
Kad visi lielie darbi apdarīti, devos uz konferenci uz Spāniju. Malagu. +26 grādi. Ļoti, ļoti sāļš ūdens un iespēja jauki atpūsties.
Pirms Malagas iegriezāmies arī Beļģijā un es paspēju apskatīt slaveno čurājošo puisēnu. Šokolādes veidolā to varēja nopirkt visāda lieluma.
Viss ko audzēju puķu podā tur aug dabā
Apmeklējām arī delfināriju.
Un uzbraucu kalnos. Te nu gan jāmin, ka otreiz es uz ko šādu neparakstītos, jo bija sajūta, ka tas mazais vagoniņš līdz galam neaizbrauks
Brīvajos brīžos mācos rakstīt projektus un tā no vairāk kā simts projektiem iekļuvu labāko septītniekā. Ieguvu daudz labus draugus un ļoti kvalitatīvas apmācības, kas man palīdzēs nākošajās manās aktivitātēs.
Šo rudeni noslēdzu ar jauku pasākumu kuru organizēju jau otro gadu Inčukalna medību pilī. Šogad tā bija CEPURU BALLĪTE. Katra ģimene varēja izveidot savam bērniņam īpašu sapņu ķērāju
Bet tālāk mums bija ļoti interesants stāsts par Rīgas kinostudiju un filmu cepurēm.
Katrs no mums varēju nofotografēties tajā cepurē, kas patīk vislabāk. Es izvēlējos Artmanes filmas TEĀTRIS cepuri un lakatiņu, ar kuru viņa nokautēja savu sāncensi, pierādot, ka ir labākā aktrise.
Tas bija tik emocionāls stāsts, ka es svētdien noskatījos vēlreiz visas filmas par ko bija stāsts. Mums bija profesionāls fotogrāfs un fotosesija, bet pēc tam dejas, dziesmas rotaļas, konkursi.
Tā kā šis rudens ir bagāts ar dažādiem notikumiem, īpaši atlicinu laiku dažādām aktivitātēm ar bērniem. Es zinu, ka viņiem pietrūkstu tapēc katru brīdi, kad esam kopā cenšos par visiem 100 būt tikai viņiem .
Lāčplēša diena pavadīta, mēs to svinējām ar pasākumu Staro Inčukalna novads.

Šo rudeni varu saukt par menējo. Kapēc? Tik notikumeim bagāts tas nav bijis sen.  Idejas, notikumi, ceļojumi tas viss tieši tagad.

KONKURSS! Rudens – mans iedvesmas avots

20161102135311-41289.jpg

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 14. novembris 2016 15:10

:D AR ŠO NEIELAISTU LIDMAŠĪNĀ, BET ATVEDU MAZUS PUISĒNUS

Aggie 14. novembris 2016 15:04

un nopirki ar to šokolādes puisēnu??

nosiguldas 14. novembris 2016 10:53

:(ļoti atvainojos par kļūdām

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam