Taro skolotāja Kristīne Dunska: jāmācās dzīvot ideju, ne lietu pasaulē

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 7. novembris 2011 16:00
1098

Ko par Jauno laikmetu saka Sieviešu Kluba taro skolotāja Kristīne Dunska? Kā Ūdensvīra laikmetu redz taro kārtis? Un kā mums mainīties, lai mūsos katrā Ūdensvīrs kļūtu par draugu? Lasi turpinājumā>>

 

 

"Par Ūdensvīra laikmeta iestāšanās brīdi ir tik daudz un dažādu viedokļu, ka atļaušos nepievienoties nevienam... Manuprāt, iespējams izrēķināt, precizēt, ja zināms skaidrs atskaites punkts, bet...kas gan to var tik tieši pateikt? Turklāt, dažādas kultūras pieņēmušas tik dažādus laikmeta sākuma atskaites punktus, kā gan zināt, kurš ir īstais un patiesais...

 

11.11.2011.- skaists skaitlis,  kopā veido 8 - taisnīguma, attīstības, spēka , iedvesmas, labklājības simbols. Sadalot uz pusēm, tam ir divas vienādas daļas ( 4- 4 un 2-2-2-2) divkāršs vai četrkāršs līdzsvars. Astoņi (8)  simbols ir Urāns, kas ir arī Ūdensvīra aizgādnis.

 

Raidera- Veita Taro kāršu kavā Ūdensvīram atbilst 17.Lielais Arkāns - Zvaigzne, saskaitot  1+7 ir 8...

 

 

8 zvaigznes nakstnīgajās debesīs norāda uz Ūdensvīra klātbūtni 17.arkānā. Šīs zvaigznes sakārtotas kā mēness sirpis, kas pārdalīts ar taisnu līniju, atgādinot Saturna simbolu. Senajā astroloģijā Saturns bija Ūdensvīra pārvaldnieks. Sievietes tēls, kas lej ūdeni no viena trauka otrā, kārts centrā arī norāda uz Ūdensvīra klātbūtni- Ūdensvīrs tradicionāli tiek attēlots kā figūra ar diviem traukiem rokās. Par gaisa stihiju un Ūdensvīru liecina arī putns , - dvēsele...

 

8 ir ne tikai bezgalības, bet arī sākuma skaitlis.

 

8 - pusceļš starp debesīm uz zemi...

 

Taro Zvaigzne simbolizē cerības un sapņus, jaunu apziņas līmeni, cikliskumu, dvēseles brīvību. Taču atcerēsimeis, ka Taro kārts var būt arī apgriezta, attiecīgi zaudējot daļu optimisma. Tikai no cilvēka paša atkatrīgs kā Taro Zvaigzne viņu uztvers, kā atspogļosies...Visu nosaka izvēle.

 

Ūdensvīra iezīmes jau jūtamas - tiek lauzti stereotipi, aizvien lielāku vietu ieņem ezotēriskās zinības, astroloģija ikdienas dzīvē. Cilvēki kļūst brīvi savos uzskatos, pārvietojoties. Ūdensvīrs lauž nosacījumus, ievieš jaunievedumus, ir neparasts un neizprotams.Viss, kas spēj izbrīnīt un pārsteigt patīk Ūdensvīram.Vienkāršais, pelēkais, parastais Ūdensvīru kaitina, dodiet Ūdensvīram ko negaidītu, jebko, tikai ne bezdarbību.

 

Veidojiet savu vērtību sistēmu, radiet, atklājiet, dzīvojiet ideju, ne lietu pasaulē, - tad Ūdensvīrs būs ar jums. Un nav taču tik svarīgi , kad īsti iestājas jauns laikmets, svarīgi ir mainīties un atrast šo jauno laikmetu sevī, iet tam līdzi un dzīvot saskaņā ar sevi. Tā ir katra izvēle - vērot no malas vai iesaistīties.

 

Galu galā -

 

Saskaitās Pērkoniņis,

Saspārdīja ozoliņu.

Es tās šķembas salasīju,

Sasabāzu skotelē."

 

 

Sieviešu Kluba dāmas aicina sevī ieklausīties Kristīne Dunska. 

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu izjūti pārmaiņas? Varbūt tavā dzīvē jau kas ir izmainījies?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies