Svētku nedēļas iespaidi bildēs

thezeezee
thezeezee 20. novembris 2017 18:13
1837
Debesis. Šonedēļ saule mūs vairākkārt lutināja ar skaistiem saullēktiem un burvīgiem saulrietiem. Lai gan lielāko daļu gaišā un saulainā laika mēs novembrī pavadām darba vietā, tomēr ir patīkami kaut caur logu vērot saules, mākoņu un krāsu spēles. Kaut kā priecīgāk uzreiz ap sirdi...
Ceļš. Kā sanāca, kā nē, bet mani ceļi mani aizveda uz Tallinu. Pat novembrī un dzestrumā Tallinas vecpilsēata izskatās mīlīga un aicinoša.
Kaut kas, kas sākas ar burtu N. NOTIS. Pēdējos gados esmu pievērsusies dažādu hobiju un ārpus mājas / darba aktivitātēm. Viena no manām mīļākajām un regulārākajām nodarbēm ir dziedāšana un koris. Svētku nedēļas ieskaņās gatavojāmies 18.novembra koncertiem ar skaistām, aizkustinošām un patriotiskām dziesmām. Šīs dziesmas nosaukums "Tavas saknes Tavā zemē" - ārkārtīgi skaista dziesma, ko varēs dzirdēt arī Latvijas Simtgades Dziesmu svētkos.
Garšīgi. Par godu valsts svētkiem parosījos pa virtuvi un tapa garda siera kūka ar avenēm un balto šokolādi. Mmm...
Emocijas. Latvijas valsts 99. dzimšanas diena. Latvija tie esam mēs paši un katram roka jāpieliek, lai šī valsts veidojas tāda, kurā mums pašiem ir prieks dzīvot un būt. Un man patīk dzīvot Latvijā. Kādu laiku arī esmu padzīvojusi ārpus LV robežām, bet šī zeme mani kā magnēts vilka atpakaļ. Jāatzīst, ka esot prom no Latvijas, patriotiskās jūtas uzjundīja daudz spēcīgāk, jo tās sekmēja arī ilgas pēc mājām. Tāpēc ik gadu, kad pilsētā saliek sarkanbaltsarkano karogu instalācijas, priecājos un jūtos šai zemei piederīga.
Miers. Ja jūtos nomākta vai man ir bijusi stresa pilna nedēļa darbos, tad vienmēr dodos pie ūdeņiem, jo tie mani nomierina pilnībā. Protams, jūra ar savu viļņu skaņu un ne ar ko nesajaucamo smaržu, dod vislielāko efektu - viena stundas gara pastaiga gar jūru un visa dzīve jau rādās daudz košākās krāsās. Attēlā netipiski mierīga Daugava, jo ikdienas skrējienā reti sanāk aizskriet līdz jūrai darba dunā.
Laiks. Vecais labais teiciens "LAIMĪGIE LAIKU NESKAITA", taču pēc dzīvē pieredzētā gribētos tomēr teikt, ka tie laimīgie skaita laiku un pamana, ka tas aizskrien tik, tik ātri.. ..tādēļ dažreiz tomēr ir vērts ieskatīties kalendārā vai pulkstenī un piefiksēt īpašos mirkļus.

Debesis. Ceļš. Miers. Emcijas. Laiks. Notis. Garšīgi.

Kadrā noķerts un piefiksēts brīdis mēdz uzjundīt skaistas atmiņas un emocijas, pāršķirstot foto albumu vai telefona kameras mapīti. Jāsaka, ka tiešām izbaudīju šo izaicinājumu katru dienu atrast kādu skaistu foto kadru, kas nepārprotami sniegtu kādu vēstījumu.

Paldies SK par šo konkursu!

 

Fotoblogu konkurss

20170319094751-96374.jpg

 


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies