Sveiciens no Interjera un mājas lietu klubiņa

5. marts 2012 08:50
350

Pagājis vēl viens strādīgs Interjera un mājas lietu klubiņa mēnesis. Pienācis laiks atskaitīties par kluba darbību un attīstību.

Sākšu ar pateicību redakcijai un lasītājiem par atbalstu un iedvesmu. Katra atsauksme, katrs pārsteigums no redakcijas (atsevišķs paldies, meitenes!) ir stimuls turpināt iesākto, attīstīties, kļūt vēl centīgākai. Priecē arī tas, ka daloties ar savām zināšanām, pārliecināju pievienoties SK vairākas savas paziņas!

Izlemjot uzsākt šo kluba vādību, mans galvenais mērķis bija saglabāt un nodot tālāk savas zīnāšanas, bet laikā gaitā es sapratu, ka vadot klubiņu, es pati mācos un paplašinu savu redzes loku. Vērojot procesu, domājot par jauniem rakstiem, es pieņēmu lēmumu aiziet uz profesionāliem interjera dizaina kursiem! Tātad, aptuveni vasarā pati kļūšu par sertificētu interjera dizaineri. Ticu, ka, daloties savās jau dzīļākās zināšanās, ieinteresēšu  lasītājus ieviest jaunas, skaistas detaļas savā mājoklī.

Atgādinu, ka katrai Sieviešu kluba biedrenei ir iespēja uzdot jautājumu par interesējošu un aktuālu jautājumu, saistītu ar mājokļa remontu un interjera dizainu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
5. marts 2012 13:46

Kluba vadīšana man bija tas maģiskais "speriens" lai saņemties iet apgūt interjera dizainera profesiju, par ko esmu jau sen sapņojusi :)
Paldies par mīļiem vārdiem! Milzīgs prieks un gandarijums, ka man izdodas :)

kintijasieviesuklubslv 5. marts 2012 10:46

Vicky, paskat - sāki darboties interjera klubiņā un jau drīz šajā jomā sāksi mācīties :) superīgi jaunumi! Un paldies par tik foršā klubiņa vadīšanu. tev ir talants uz to! :)