ŠŪŠANAS SKOLA: sieviešu vieglo tērpu šūšana

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. septembris 2015 00:00
1948

Sieviešu Klubs vienmēr ir atvērts ikvienai no jums, bet šoreiz aicinām te ieskatīties tieši sievietes, kas ir iemīlējušās šūšanas procesā, vai tikai vēlas ar tādu iepazīties tuvāk! Turpmāk vakara grupās būs iespējams no 15. septembra līdz pat pavasarim mācīties šūt kopā ar citām interesantām, radošām sievietēm! Piedāvājam jums šūšanas kursu "Sieviešu vieglo tērpu šūšana", turklāt - aicinātas ir visas, gan tādas, kam ir jau zināšanas šūšanā, gan tādas, kam tādu nav!

Sieviešu vieglo tērpu šūšana: no 15. septembra

 Iepazīsimies- šūšanas pasniedzēja Renāte Gēbele

Pasniedzēja Renāte Gēbele savas prasmes apguvusi Rīgas  Politehniskajā Institūtā kā tekstilrūpniecības inženieris- tehnologs.

Par to, ka šodien viņa ir pieredzējusi  šūšanas meistare, viņa ir pateicīga savai  skolotājai, un vēlāk arī kolēģei ,tolaik Rīgas 6.TS sieviešu vieglo tērpu meistarei Ligitai Irmejai. Pateicīga par saņemtajām zināšanām, par meistarītes prasīgumu, par spēju viena gada laikā palīdzēt iemīlēt šo skaisto, un reizē grūto šūšanas mākslu.

Neskatoties uz vēlāk iegūto tekstila inženiera-tehnologa diplomu, vienmēr ir palikusi uzticīga savai pirmajai profesijai. Kad sajuta aicinājumu dalīties savās šūšanas prasmēs un zināšanās ar citiem, atgriezās savā bijušajā skolā. Kad radās interesanti sadarbības piedāvājumi, ar degsmi Renāte tos pieņēma, jo vienmēr bija vēlme bagātināt savu pieredzi.

Lai arī liekas, protu, protu, tomēr nekad nespēj apstāties pie sasniegtā, gribas vēl  ko uzzināt, iemācīties, izveidot, realizēt.

Biežāk uzdotais māmiņu jautājumi par šūšanas nodarbībām:

Man nav šujmašīnas. Vai varu piedalīties kursos?

Protams, jo šajās nodarbībās pasniedzēja ieradīsies ar savām šujmašīnām, kas ir lieliska iespēja apgūt jaunas prasmes un,iespējams, pavisam drīz mājās vēlēsies iegādāties šujmašīnu!

 Kad notiek?

No 15. septembra otrdienās no plkst. 17.30 līdz 20.00 (apmācība ilgst 8 mēnešus)

Kur notiek?

Sieviešu Klubā, Vīlandes ielā 1-3, 2. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 60 mēnesī

PIESAKIES ŠEIT>>>


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Zane Zanīte 23. jūlijs 2015 10:25

ak, kā man gribētos, bet diemžēl ne es Rīgā uzturos, ne man ar tiem laikiem .. Klusiņām pašņukstēšu spilvenā un cerēšu, ka pienāks arī mans laiks...

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam