SUPERĪGA iespēja: iepriecinām ar dāvaniņām no Mājsaimnieču olimpiādes!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. maijs 2015 14:19
767

Mēs ļoti, ļoti gribam iepriecināt arī tās mīļās mammas un sievietes, kuras nebija šogad kopā ar mums Mājsaimnieču olimpiādē, bet aktīvi atbalstīja mūs tepat, Māmiņu Kluba portālā! Piesakieties, mīļās, balviņu saņemšanai!

TURPINĀM GAIDĪT ARĪ REPORTĀŽAS ŠEIT->>>

Piesakies un, ja būsi starp pirmajām 30, tad rīt caur Pasta staciju izsūtīsim balviņu!

Dāvaniņa no Dino Zoo

trauciņš dzīvnieku barības uzglabāšanai ar 2 dzīvnieku barības paraugiem (sunītim un kaķītim)

20150508145840-21090.jpg

 

Dāvaniņa no Dansukker

 „Gaišais Muscovado“ cukurs + recepšu un produktu bukletiņš

20150508145907-99229.jpg 

Šī cukura vārds ir cēlies no spāņu valodas, kurā muscobado nozīmē nerafinēts, jēlcukurs. Tas ir aromātisks, mitrs, sīkkristālisks, daļēji attīrīts cukurniedru cukurs ar vieglu cukurniedru melases un karameļu garšu, kas iegūts no Maurīcijas salā audzētām cukurniedrēm. Cukura īpašo aromātu ir veidojis salas unikālais klimats – siltā saule, auglīgā vulkāniskā augsne un mitrais Indijas okeāna gaiss. Lai cukurs nezaudētu sev piemītošās unikālās garšas un smaržas īpašības, tā pārstrādes process ir samazināts līdz minimumam. Gaišais Muscovado ir lieliski piemērots kā garšviela konditorejas izstrādājumu, aromātisku mērču, zivju, sakņu ēdienu, marināžu, desertu un saldumu gatavošanā. Latvijas pavāru vidū tas ir iecienīts pie skābiem kāpostiem, karameļu cepumiem un daudzās citās receptēs. 

Kas jādara, lai saņemtu balviņu?

Aizpildi tepat zemāk, Pasta Stacijas balviņas izsūtīšanas formu, ierakstot tajā šīs abas balviņas, iespējams, tieši tu tās saņemsi pašas izvēlētā pakomātā!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies